ALTERNATİFİ OLMAYAN RADYO LİDER FM

ALTERNATİFİ OLMAYAN RADYO LİDER FM

Kurulduğu günden itibaren Lider FM( 87.5 ) yayınladığı müzik ve programlarıyla  İzmir’de rakipsiz tek radyo olmaya devam ediyor

Yapılan Radyo dinleme ölçümlerinde, İzmir’in en çok ve en uzun dinlenen radyosu olduğu kanıtlanan, Lider FM ( 87.5 ) tecrübeli programcıları ile tüm dinleyicilerine keyifli dakikalar sunmaya devam ediyor.

 

İlke edindiği özverili yayıncılık anlayışıyla dinleyici kitlesini her geçen gün artıran Lider FM  büyümesini sürdürüyor. Öte yandan da İzmir’in Lider Radyosu, her kesimden insanın neşesine, hüznüne, özlemine ortak olan bir dost olması ile dikkati çekiyor.

 

Genç ve dinamik ve bir o kadar da, tecrübeli bir kadroya sahip olan Lider FM(87.5) dinleyicilerin, nabzını ve beklentilerini, yayıncılığın, en iyisi programları sunan, uyumlu kadrosu ile dikkat çekiyor.

 

LİDER FM TECRÜBELİ KADROSUNU TANIYALIM

 

 

 

 

ÖZGÜR ÖZKÖK ( ÖZGÜR SAATLER )

 

Merhaba ben Özgür özkök 25 yılı aşkındır radyo programcılığı seslendirme dublaj ve profesyonel sahne sunuculuğu yapıyorum.

 

Meslek hayatımda günün farklı saatlerinde farklı formatta programlar yaptım. Şu anda sabahları güne Lider FM (87.5)’de birlikte başlıyoruz. Kişilik olarak beni yakından tanıyanlar bilirler pozitif bir yapıya sahibim hayata biraz mizah penceresinden bakmayı seviyorum bu sebeple enerjimi programa yansıtınca hareketli şarkılarla birlikte keyifli bir sabah kuşağı programı ortaya çıkıyor.

 

Programımda Hayatın içinden bizim insanımızın yaşadığı rutin hayatın mizahi yönlerini alıp anlatıyorum. Kendi yaşadıklarım aslında hayatın içinde herkesin yaşadığı hikayeler olduğu için dinleyicilerim kendilerini hikayenin içinde buluyor ve program doğaçlama olduğu için her an herşey olabilir diye dikkatle her anını dinliyor.

 

Aslında bu çok zor birşey benim için çünkü dinleyicinin sıkılmadan dinlemesi için performansı 4 saat boyunca interaktif ve aynı seviyede tutmam gerekiyor. Bu da yılların getirdiği mikrofon ve sahne tecrübesiyle oluyor. Her yayın yaptığım saat benim için bir tecrübe ve ben hala daha öğrenciyim,  öğreniyorum uyguluyorum ve sonuçları alıp yeni şeyler üretiyorum üretmeye çalışıyorum. Mesleğimi çok seviyorum hafta içi her sabah 8-12 arası sizleri de Lider FM (87.5)’ de “Özgür saatlere” bekliyorum.

 

 

PINAR SARIÇINAR ( PINAR’LA AŞK PINARI )

 

Aşıkların kulağına fısıldayan kadin, Pınarla Aşk programında Pınar Sarıçınar, olarak “Aşıkların sesi, seven yureklerin sesi, sizin sesiniz sizin soluğunuz olmaya geliyorum . Şarkilarla hergun aşka geliyoruz biz

 

 

OĞUZHAN ERKAN (OĞUZHAN’LA ZEMHERİ)

Oğuzhan Erkan 9 Ocak 1986 tarihinde doğdum. Çocukluk hayalim ve çok sevdiğim Radyo programcılığı ve sunuculuğu yapmak için 2002 yılında mikrofon başına geçtim. Bir çok radyoda programlar yaptım. Bu süreçte kendimi geliştirmek için diksiyon dersleri başta olmak üzere bir çok kursa katıldım. Radyoculuk hayatımda dönüm noktası olan Lider FM (87.5)’te 3 yıldır birlikte çalışıyoruz. “ Oğuzhanla Zemheri “ programı ile kayda değer bir kitleyici kitlesine ulaştık. Lider FM güçlü bir kitleyicisine sahip, bundan dolayı dinleyicilerimize teşekkür ederim.

 

 

ALP KAN ( KAPTAN-I DERYA )

 

 

Merhaba ben Kaptanı Derya ( Alp Kan) 11 yıldır  radyoculuk hayatımda  hasret çekenleri birbirine ulastirmaya kesintisiz devam ediyorum.

 

Her aksam 21.00 ’de baslayan programım gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.

 

GÖKSEL SÖNMEZ  ( AŞK-I VİRANE )

 

Arabeskin Kalbimizdeki Yaralara Çare olduğundan eminim. Bazı İnsanlar Dinlerken Huzur KacIrir, Bazı Insanlar Ise Susar, Sarkiya Kapılır.

 

“Aşk-ı Virane” programımda, darginları barıştırmıyorum. Lakin herkesin soylemeye cesaret edemediği seyleri şarkilarla ifade ediyorum. Cümle kurmadan bunu basardığıma inaniyorum.

 

2006 yılından beri radyolara aşırı bir merakım vardı. Ufak vericilerle, kendimce amatör karasal yayınlar yapmaya başladım. İnternet  ile beraber amatör radyolar ile tanışdım. Merakım hala aynı ve tazeligini koruyor. 2020 Mart ayından itibaren radyoculuğu, internet üzerinden profosyonel olarak yapmaya başladım.2021 Mart ayından itibaren, İzmir’in lideri Lider FM İile “ Oğuzhan ile Zemheri’nin öncülüğünde tanıştım. Ve kadroya dahil oldum.

 

Hafta sonları 20.00-24.00 saatleri arasında Lider FM (87.5)’de koyu arabesk tarziyla sizlerleyim.

 

Kategorideki diğer haberler