(SİMKAD) ’TA BAŞKANLIĞA SEMA KIRKLAR SEÇİLDİ

(SİMKAD) ’TA BAŞKANLIĞA SEMA KIRKLAR SEÇİLDİ

Symrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (SİMKAD) Sema Kırklar başkanlığa seçildi

Yapılan SİMKAD Symrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği  4. genel kurulunda Başkan Sema Kırklar bir konuşma yaparak dernek faaliyetlerini anlattı.

 

Symrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (SİMKAD) Sema Kırklar, “Genel Kurulumuz gerçekleşti ve yeni yönetim kadromuz ile ulusal ve uluslarası projelerde daha başarılı işlere imza atmak üzere yola çıkıyoruz.  2012 yılından itibaren Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kadın İstihdamı ve Gençlik Projeleri konularında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Meşaleyi devralırken Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde insanı odağımıza alarak saygı, sevgi ve hoşgorüyü çoğaltarak kadınlarımızı, gençlerimizi kalkındırarak toplumun da değişeceği inancı ve umuduyla hareket edeceğiz"dedi.

Hepimiz Bir ve Birlikteyiz

Biliyoruz ki kadın, toplumun temeli olan ailenin gerçek sahibi ve kurucusudur diyen Başkan Kırklar, " Gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir, daha refah, dengeli ve iyi bir dünya bırakmak için kadınlarımızın hayatın her alanında gelişimleri ve başarıları önem taşımaktadır. Değerli işler yapmak için her daim istekli olan, birleştirici, farklı bakış açıları ile her bireyi zenginleştiren, hayal eden ve hayallerinin peşinden giden, hayatı güzelleştiren ve yaşama anlam katan tüm kadınlarımızın yanındayız, Hepimiz Bir ve Birlikteyiz" diyerek sözlerini tamamladı.

 

Symrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (SİMKAD) Sema Kırklar başkanlığında oluşan yönetim kurulunda  Esra Balandi Başkan Yardımcısı, Yaren Türksever Sekreter, Gökçen Yıldız, Fatma Akgül ise üye olarak görev aldı.

Kategorideki diğer haberler