Anasayfa  |  Favorilerime Ekle  |  Künye  |  Sitene Ekle  |  Arşiv  |  İletişim 23 Temmuz 2018 00:54
GÜNDEM | EGE | İZMİR | SİYASET | EKONOMİ | DÜNYA | SPOR | YAZARLAR
   
TÜRKİYE  |  Sağlık  |  Kültür -Sanat  |  Teknoloji  |  Eğitim  |  Yaşam
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu başarıyı sisteme bağladı     Narkotik köpekleri zehir tacirlerinin kabusu olmaya devam ediyor     CHP’de kurultay imzalarını yaz tatili engelliyor     Kaza geçiren genç, hastanede yaşam mücadelesini kaybetti     Bakan Pakdemirli’den ’Tarım OSB’ye tam destek     Ege Üniversitesi Rektörü Necdet Budak: "Her zaman hastalarınıza karşı sabırlı, müşfik ve ilgili olun"     İzmir’de orman yangını     Aliağa’da Türk Dünyası ve Yörük Türkmenler Paneli     Yeni sağlık çalışanları iş başı yaptı     Bülbül’ü şehit eden teröristler öldürüldü     MEYAD İZMİR GENİŞ BİR KATILIMLA KURULDU     Kızım Beni Unutmasın     İzmir’de suya yüze 5 zam geldi     Hastanede çatışma     Buca sokakları yenileniyor     Başkan Görmez’den büyükşehire ’ruhsat verilmesin’ çağrısı     Bayraklı’da minikler Atatürk Müzesini gezdi     Şemikler’e mahalle merkezi müjdesi     Superior üzümünün ihracat yolculuğu başlıyor     DNA testleri sadece babalık testleri için yapılmıyor    
  MEYAD İZMİR GENİŞ BİR KATILIMLA KURULDU
MOBBİNG EĞİTİM YARDIM ARAŞTIRMA DERNEĞİ(MEYAD) 4 TEMMUZ 2018 TARİHİNDE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA BULUŞARAK, MEYAD İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ YETKİLİ ORGANLARINI BELİRLEMİŞTİR. 
10 Temmuz 2018 Salı 23:00
12
14
16
18

 

MEYAD Yönetimi olarak Torbalı Kaymakamı Sn. Kadir Sertel OTÇU, Torbalı Belediye Başkanı Sn. Adnan Yaşar GÖRMEZ, Başkan Danışmanı  Gazeteci, yazar, tv programcısı Sn. Halit TUNÇ, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 1. Daire Başkanı Sn. Fehmi ÖZDEMİR, Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Müdür Yardımcısı Sn. Av. Hasan AKGÜN, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve www.habergündemim.com Medya başkanı Sn. Vahit KOÇ beye “MEYAD DOSTU” Plaketleri takdim edilerek, dernek çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.


MEYAD 4 Temmuz 2018 tarihinde İzmir Merkez de 17.00-20.00 saatleri arasında “MEYAD İZMİR” buluşması yoğun katılımlı ve sıcak bir aile ortamında gerçekleştirilmiştir. 


MEYAD İZMİR Buluşmasında MEYAD Başkanı İsmail AKGÜN Mobbing ve MEYAD konulu bir sunum yaparak, Mobbing olgusunun tanıtımı, MEYAD Derneğinin bakış açısı, faaliyetleri ve hedefleri konusunda detaylı bilgiler vermiştir. Ayrıca YK Üyesi Suat Bağcı MEYAD’ın eğitim faaliyetleri ve “MEYAD AKADEMİ” hakkında genel bilgiler vermiştir.  Bunu takiben YK Üyesi Hasan KAYA MEYAD’ın kamu ve özel sektör ziyaretleri ve bu ziyaretlerin amacı hakkında sunum yapmıştır. MEYAD medya ve bilişim sorumlusu Savaş TULGAR da kendi alanıyla ilgili faaliyetleri anlatmıştır. Yine yönetimde yer alan Mustafa KECELİ iyi niyetlerine yönelik beyanlarını iletmiştir. MEYAD Merkez Yönetim ekibi ve İzmir ekibi arasında kurulan sinerji seviyesinin üst düzeyde olması geri dönütler anlamında memnuniyetle karşılanmıştır. Son olarak MEYAD Başkanı İsmail AKGÜN sunumlarını tamamlamış ve demokratik katılımı önemseyen Bilimsel ve teknik bir dernek olan MEYAD ailesi tarafından; tüm katılımcıların uygun görüşü ile MEYAD İZMİR yetkili organları belirlenmiştir.
MEYAD İZMİR  İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Şu Şekilde; 
Oktay ÜŞÜMEZ (İzmir İl Temsilcisi-Okul Müdürü-MESEM)
Hatice Eylem KOÇ (İl Temsilci Yardımcısı – İzmir BB işçi)
Sibel BAŞDAŞ (Aile Bakanlığı/Bakım personeli)
Ezel ABACI(İSG Uzmanı)
Memnune ÖDEMİŞ (KYK Personeli)
Fadime HAN(Öğretmen/Yönetici)
Erdoğan KARAKAŞ(Devlet Hast. işçi)
Muammer ÇEKİM (Sendikacı)
Gökhan HEPKASAR (İletişim Uzmanı)
Mürivet BAKIR (Eğitimci- RAM Md.) seçilmişlerdir.


2018 yılı hedeflerimiz arasında yer alan MEYAD İSTANBUL ve MEYAD ANTALYA yı takiben; MEYAD Başkanı İsmail AKGÜN tarafından oluşturulan nitelikli ekip kısa zamanda MEYAD İZMİR’ in,  Ankara Merkez den gelen Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok iyi bir frekans yakalaması, derneğimizin Vizyonu açısından da, çalışma hayatına katkı sağlanması adına da umut verici olmuştur.
Emeği gecen başta ev sahipliği yapan Merkezden gelen MEYAD Yönetim ekibini aile tadında karşılayıp, dost tadında uğurlayan Tarım Kredi kooperatifleri Bölge Müdür Yardımcısı güler yüzü ve mütevazı tavırları ile kalbimizde yer tutan Av. Hasan AKGÜN Bey ve personeline, yönetime aday olan ve katılımcılar tarafından seçilen MEYAD İZMİR Yönetim Kuruluna,  İl Temsilcisi olarak seçilen Oktay ÜŞÜMEZ Beye,  tüm katılımcı ve yeni üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Unutmayalım ki insanları çaresiz bırakabilen ve “VEBA” olarak tanımladığımız Mobbing olgusu yayılmaya çok müsait bir yapıya sahiptir ve kimin kapısını çalacağı belli olmaz. Bu hastalığın salgın olarak yayılmaması için MEYAD’ın bir amacı da farkındalık ve bilinçlendirme de bulunmaya çalışmaktadır. 
Bilimsel ve Teknik bir dernek olan MEYAD, “Vatan, Millet, Bayrak ve Değerlerimizle” barışık olma ilkesinden başka bir kriter aranmadan mücadele edilecek bir alan oluşturmaya çalışmaktadır. MEYAD Siyasi bir dernek değildir. Her türlü ayrımcılığa ve şiddete karşı durmaktadır. Kapısı herkese ve her kesime açıktır. An sloganımız şudur: “Çalışma Hayatına Katkı İçin Çalışıyoruz.” Herkesi “MEYAD”a destek vermeye davet ediyoruz.
“Ülkemizin ve Milletimizin hizmetkârıyız”
 “Çalışma Hayatına katkı için çalışıyoruz”
“En büyük Katkı Katılımdır”
www.mobbingdernegi.org.tr

Okunma Sayısı : 94

+ Benzer Haberler
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu başarıyı sisteme bağladı
    »    
Narkotik köpekleri zehir tacirlerinin kabusu olmaya devam ediyor
    »    
CHP’de kurultay imzalarını yaz tatili engelliyor
    »    
Kaza geçiren genç, hastanede yaşam mücadelesini kaybetti
    »    
Bakan Pakdemirli’den ’Tarım OSB’ye tam destek
    »    
Ege Üniversitesi Rektörü Necdet Budak: "Her zaman hastalarınıza karşı sabırlı, müşfik ve ilgili olun"
    »    
İzmir’de orman yangını
    »    
Aliağa’da Türk Dünyası ve Yörük Türkmenler Paneli
    »    
Yeni sağlık çalışanları iş başı yaptı
    »    
İzmir’de suya yüze 5 zam geldi
    »    
Hastanede çatışma
    »    
Buca sokakları yenileniyor
    »    
Başkan Görmez’den büyükşehire ’ruhsat verilmesin’ çağrısı
    »    
Bayraklı’da minikler Atatürk Müzesini gezdi
    »    
Şemikler’e mahalle merkezi müjdesi
    »    
DNA testleri sadece babalık testleri için yapılmıyor
    »    
Ege Üniversitesi ve BYEGM’den 15 Temmuz konulu ortak sergi
    »    
Şehitlere hakaret eden zanlı tutuklandı
    »    
İmar Barışı için danışma masası kurdu
    »    
İzmir’de futbol heyecanı başlıyor
    »    
İzmir’de iki günde 90 göçmen yakalandı
    »    
MÜSİAD İzmir’den Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş için ilk yorum
    »    
Göztepe’de 3. imza
    »    
Projeler bekliyorum" demişti, büyük müjde geldi
    »    
Milyonluk vurgun yapıldığı iddia edilen olayda flaş gelişme
    »    
Kurtuluş Mahallesi sakinlerinden Şirince ve Maket Köy ziyareti
    »    Ergun Dur
Halil Yoldaş
Bülent Ertekin
Abdülvahit KOÇ
Dr.Ahmet ERDİNÇLİ
Ercan ULUPINAR
Hatice Eylem Koç
Denizay BÜYÜKDAĞ
Fatih YILMAZ
A.Levent Ertekin
Lale Yılmaz Ertekin
Çetin Özsağlamlar
Ahmet Doğruyol
Murat Balanlı
Mahir Eyüboğlu
İlknur Peder
bu hafta | bu ay

Tüm Hakları Saklıdır © 2013

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır

İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Anasayfa  |  Favorilerime Ekle  |  Künye  |  Sitene Ekle  |  Arşiv  |  İletişim
Grafikhane  |  Asersoft