YEREL YÖNETİMLER

Büyükşehir'den

Büyükşehir'den "İlk Gün Raporu"

Bu sabah başlayan İZBAN grevi nedeniyle toplu ulaşımda tüm imkanlarını seferber eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, haftanın ilk iş günü olmasına rağmen kaosa izin vermedi.

"Onlar Sadece Ağaç Değil, Aynı Zamanda Jandarma"

Kocaoğlu, 30 bin ağaç dikerek kurdukları İnciraltı Kent Ormanı sayesinde çok değerli bir araziyi rant tehdidine karşı koruma altına aldıklarını belirterek, "O ağaçlar sadece ağaç değildir. Onlar İnciraltı'nın koruyucusu, jandarmasıdır" dedi.

AK Parti İzmir İl Yönetiminde Yeni Görevlendirme

AK Parti İzmir İl Yönetiminde Yeni Görevlendirme

AK Parti İzmir’de Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine Dilaver Kişili atanırken, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Kader Ertemiz görevlendirildi.

Başkan Karabağ, Engelli Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Karabağ, Engelli Vatandaşlarla Buluştu

İzmir’de, engellilere yönelik hayata geçirdiği projeler ile dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, bu yılda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli vatandaşları bir araya getirdi.

Başkan Eşinden Anlamlı Ziyaret

Başkan Eşinden Anlamlı Ziyaret

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'nun eşi Esra Soylu, belediye tarafından gerçekleştirilen Evde Sağlık Hizmetleri uygulamasından yararlanan vatandaşlarla bir araya geldi.

"Yerel Yönetimde İzmir Modeli" Konuşuldu

Yaşar Üniversitesi'nde düzenlenen "Yerel Yönetimde İzmir Modeli" sempozyumunda sunum yapan bilim insanları, Başkan Aziz Kocaoğlu'nun arkasında güçlü bir mali bırakacağını açıkladı.

Kocaoğlu'na Karanfil Kokulu Karşılama

Kocaoğlu'na Karanfil Kokulu Karşılama

İlçelere düzenlediği “teşekkür” ziyaretleri kapsamında Torbalı’ya giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu kadınlar, ellerinde karanfillerle karşıladı.

Belediyeden Öğrencilere Sıcacık Destek

Belediyeden Öğrencilere Sıcacık Destek

Eğitime katkılarıyla minik öğrencileri mutlu eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde ihtiyaç sahibi kız ve erkek öğrenciler için farklı renklerde 40 bin çift bot hazırladı.

Kocaoğlu'ndan  CNN'e Flaş Açıklamalar

Kocaoğlu'ndan CNN'e Flaş Açıklamalar

CNN Türk Televizyonu’nda “Tarafsız Bölge” programının canlı yayın konuğu olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday olmama gerekçelerini ve ülke siyasetine ilişkin görüşlerini açıkladı.

Şengül:

Şengül: "Gönül Alacağız"

İnsanlara oy için değil, gönül kazanmak için gideceklerini ifade eden Şengül, “Başarı ancak böyle gelir” dedi

Gaziantep’te ‘İzmir Modeli’ni Anlattı

Gaziantep’te ‘İzmir Modeli’ni Anlattı

Büyükşehir Belediyeleri Genel Sekreterler 2. Tecrübe Paylaşımı toplantısına katılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, Gaziantep’te ‘İzmir Modeli’ni anlattı.