YEREL YÖNETİMLER

'10 numara İzmir' heyecan yarattı

'10 numara İzmir' heyecan yarattı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’nin 10 başlık altında açıkladığı projeler heyecanla karşılanırken, projelere ilişkin “#10 numara İzmir” etiketi de sosyal medyada Türkiye gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Aziz Kocaoğlu'ndan Yeniden Adaylık Talebi!

Aziz Kocaoğlu'ndan Yeniden Adaylık Talebi!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, CHP'nin iktidarını sürdürdüğü en büyük kent olan İzmir'de yeniden belediye başkanlığı adaylığı sorumluluğundan kaçmayacağını açıkladı.

Başkan Uğurlu'dan MHP'ye Ziyaret

Başkan Uğurlu'dan MHP'ye Ziyaret

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ile birlikte MHP Kemalpaşa İlçe başkanlığını ziyaret etti.

Zeybekci:

Zeybekci: "İZBAN'da Artık Grev Olmayacak"

İZBAN'da yaklaşık bir aydır devam eden ve yüz binlerce vatandaşı mağdur eden grev, Zeybekci'nin devreye girmesi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ertelendi.

Büyükşehir'den

Büyükşehir'den "İlk Gün Raporu"

Bu sabah başlayan İZBAN grevi nedeniyle toplu ulaşımda tüm imkanlarını seferber eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, haftanın ilk iş günü olmasına rağmen kaosa izin vermedi.

"Onlar Sadece Ağaç Değil, Aynı Zamanda Jandarma"

Kocaoğlu, 30 bin ağaç dikerek kurdukları İnciraltı Kent Ormanı sayesinde çok değerli bir araziyi rant tehdidine karşı koruma altına aldıklarını belirterek, "O ağaçlar sadece ağaç değildir. Onlar İnciraltı'nın koruyucusu, jandarmasıdır" dedi.

AK Parti İzmir İl Yönetiminde Yeni Görevlendirme

AK Parti İzmir İl Yönetiminde Yeni Görevlendirme

AK Parti İzmir’de Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine Dilaver Kişili atanırken, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Kader Ertemiz görevlendirildi.

Başkan Karabağ, Engelli Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Karabağ, Engelli Vatandaşlarla Buluştu

İzmir’de, engellilere yönelik hayata geçirdiği projeler ile dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, bu yılda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli vatandaşları bir araya getirdi.