MAVİ YILDIZ TURİZM VE HAZIR TUR’A İZMİR TURİZM FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ

MAVİ YILDIZ TURİZM VE HAZIR TUR’A İZMİR TURİZM FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ

Gaziemir Fuar Alanı’nda düzenlenen 16. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’na katılarak ziyaretçilerini ağırlayan Mavi Yıldız Turizm ve Seyahat Acentesi ile Hazır Tur'un birlikte yer aldığı stant büyük ilgi gördü.

İzmir’in en köklü Hac & Umre acentelerinden biri olan Mavi Yıldız Turizm ve Seyahat Acentası ile aynı gruba bağlı yurtiçi kültür turu hizmeti veren Hazır Tur, 8 -10 Aralık tarihleri arasında Gaziemir Fuar Alanı’nda düzenlenen 16. TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nda aynı stantta yer alarak tecrübelerini ziyaretçi ve davetlilerle paylaştı.

İlk günden ziyaretçi akınına uğrayan ve fuar süresince büyük ilgi gören Mavi Yıldız ve Hazır Tur firmalarının birlikte yeraldığı stant AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz tarafından da ziyaret edildi.

Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Abdülhakim Bingöl, "Ülkemizin en önemli fuarlarından biri olan TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar'nda, hem ülkemiz hem de dünya turizmi için çok önemli bir organizasyonda Mavi Yıldız Turizm ve Hazır Tur firmalarımızı ve faaliyetlerimizi tanıttık. İzmir başta olmak üzere Ege bölgesinden, Türkiye genelinden ve dünyanın dört bir yanından fuara gelen katılımcıları ve fuar ziyaretçilerini standımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk. İlgi gösteren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yüzde 99’luk müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet ettiklerini ifade eden Mavi Yıldız Turizm ve Hazır Tur Genel Müdürü Melik Bingöl ise “2015 yılında Mavi Yıldız Turizm’le birlikte başta Hac ve Umre olmak üzere faaliyet alanlarına turizmi katan grubumuz yılların güveni ve müşteri memnuniyetiyle kısa sürede uzun yol kat etmiştir. Profesyonel hizmet anlayışı ve misafirlerine ‘sorunsuz hizmet’ prensibini koruyarak müşteri portföyümüzü genelde turlara katılan misafirlerimizin tavsiye ettiği yakınlarıyla büyütmeye devam ediyoruz. Yüzde 99’luk müşteri memnuniyeti hedefiyle misafirlerimize tur öncesinde verdiğimiz tüm sözleri yerine getirme prensibi ile hakaret ediyoruz” diye konuştu.

Bir yandan Mavi Yıldız Turizm ile Hac&Umre Turları düzenlemeye devam ederken merkezini Denizli'den İzmir'e taşıdıkları Hazır Tur ile de Yurtiçi Kültür Turlarını sürdürdüklerine dikkat çeken Melik Bingöl, tüm operasyonları sadece kendi firmalarıyla gerçekleştirdiklerini de vurguladı.

Kategorideki diğer haberler