44 mahalleyi karış karış gezecek...

44 mahalleyi karış karış gezecek...

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar'ın mahalle ziyaretleri tamgaz sürdürüyor... Başkan Kayalar, muhtar ziyaretleri kapsamında sorunları yerinde tespit ediyor.

Mahalle ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunanMenderes Belediye BaşkanıMustafa Kayalar, “İlçemizin her mahallesi bizim için ayrı değerli. Bu kapsamda 44 mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

“44 mahalleye eşit hizmet”

Belediye Muhtarlar Masası Sorumlusu Alper Sürücü'nün de eşlik ettiği muhtar ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Başkan Kayalar, “Belediyemize bağlı ekip arkadaşlarımızla birlikte ilçemizin 44 mahallesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sorunları ve şikayetleri yerinde tespit ederek, sorunlara daha doğru ve hızlı çözümler geliştiriyoruz. Bu anlayışımızla Kısık, Oğlananası Atatürk, Oğlananası Cumhuriyet, Bulgurca, Karakuyu, Çileme ve Sancaklı mahallelerimizde muhtarlarımızı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledik. Ziyaretlerimiz tüm mahallerimize devam edecek.” diye konuştu.

Her vatandaşa eşit hizmet

Başkan Kayalar, hiçbir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin hangi mahallede ne sorun varsa yerinde tespit ettiklerini ve çalışmalarının bu anlayışla devam edeceğini de aktararak sözlerini şöyle noktaladı: “Merkeze yakın, uzak; hane sayısı olarak kalabalık, az; şu partiye veya bu partiye oy vermiş bizim için bunlar hiç önemli değil. Bizim için önemli olan vatandaşa hizmet, Menderes’e hizmet.”

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.