Ak Parti'den

Ak Parti'den "Fikir Ve Gelişim Akademisi"

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından kurulan, 180 kişinin eğitim alacağı "Fikir ve Gelişim Akademisi"nde derslerin bugün başlayacağı bildirildi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından kurulan, 180 kişinin eğitim alacağı "Fikir ve Gelişim Akademisi"nde derslerin bugün başlayacağı bildirildi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, akademide derslerin çarşamba, perşembe ve cuma günleri verileceği, 6 sınıfta gerçekleşecek akademide her sınıfta 10 ana kademe, 10 gençlik kolları ve 10 da kadın kolları yöneticisinin olacağı bildirildi.

Derslerin saat 19.30’da başlayacağı ve 22.30'da sona ereceği, 26 Ekim'de tamamlanacak eğitimi bitirenlere sertifika verileceği belirtildi. Akademide hitabet, vücut ve liderlik sanatı,
protokol ve karşılama , hafıza teknikleri, sosyal medya kullanımı, zaman ve stres yönetimi, raporlama ve sunum, kılık kıyafet ve moda ile medya eğitimlerinin verileceği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, yerel seçim öncesinde tüm teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek eğitimlere çok önem verdiklerini belirtti.

Eğitimin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları üyelerinin kendilerini geliştirmeleri için büyük fayda sağlayacağını bildiren Şengül, şunları kaydetti:

"Hep birlikte, sınıf ortamında eğitimler tamamlanacak. Uzun süre üzerinde durulan, kapsamlı bir çalışma oldu. Buradaki bilgiler, üyelerimize günlük hayatlarının yanı sıra iş yaşamlarında da çok faydalı olacak. Sosyal medya kullanımı, hitabet, zaman kullanımı gibi konularda verilecek eğitimler, arkadaşlarımızın her zaman her yerde işine yaracaktır. Daha önce söylediğim gibi siyasetin okulu yok ancak kendimizi her anlamda geliştirebiliriz. Bu noktada eğitimler de fırsat."

AA

Kategorideki diğer haberler