"Alacağız demeyelim, İzmir'e kendimizi Vereceğiz"

Zeybekci, "Güzel kız dediğiniz İzmir'i alacak mısınız?" sorusuna, "Alacağız demeyelim, biz İzmir'e kendimizi vereceğiz" yanıtını verdi.

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, "Güzel kız dediğiniz İzmir'i alacak mısınız?" sorusuna, "Alacağız demeyelim, biz İzmir'e kendimizi vereceğiz" yanıtını verdi.

Uzun zamandır kulislerde Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak konuşulan Nihat Zeybekci'nin ismi bugün AK Parti Grup Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

İsminin resmileşmesinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Zeybekci, şu ifadeleri kullandı:

"Cumhurbaşkanımızın dediği gibi kampanya bugün başladı. Yarın sabah namazıyla 'Bismillah' diyerek başlayacağız. Allah utandırmasın, mahcup etmesin. Hayırlısı olsun."

 

'İZMİR'E KENDİMİZİ SEVDİRECEĞİZ'

"İzmir için güzel projelerimiz var" diyen Zeybekci, şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yapılacak projelerimiz var. İzmir'e kendimizi adayacağız. İzmirlilerin gönlünü fetheden bir anlayış ile muhteşem İzmir'i yapacağız."

Habertürk'ün aktardığına göre, "İzmir mahallenin en güzel kızı, İzmir'i kim istemez" sözleri hatırlatılan ve "Güzel kız olan İzmir'i alacak mısınız?' diye sorulan Zeybekci, şu yanıtı verdi:

"İzmir'i almak demeyelim, biz İzmir'e kendimizi vereceğiz. İzmir'e kendimizi sevdireceğiz."

 

Kategorideki diğer haberler