Ankara'da 'Efes Bizimdir' rüzgarı estirdiler...

Ankara'da 'Efes Bizimdir' rüzgarı estirdiler...

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ak Parti, MHP ve CHP'li Belediye Meclisi üyelerinden oluştan bir heyetle Ankara'ya çıkarma yaptı...

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Efes Alt Kapı Otoparkı’nın işletme hakkının belediyede kalması için Haziran 2021’den bu yana sürdürdükleri çalışmalar kapsamında gerçekleştirdikleri Ankara ziyareti ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Efes Selçuk Belediye Meclisi üyelerinden oluşturulan bir heyetle Ankara’da kritik görüşmeler gerçekleştiren Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel’e, AK Partili Sema Yeşilçimen, Hakan Bayraklı, MHP’li Burhan Öznur ve CHP’li Nuri Caferoğlu eşlik etti.

KARARLILIK VURGUSU

Söz konusu ziyareti değerlendiren Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Kentin yönetimini devraldığımız ilk günden bu yana, kentimizin ve hemşehrilerimizin menfaatleri söz konusu olduğunda, tüm meclis üyelerimiz, siyasi partilerimiz ve sivil toplum örgütlerimizle birlikte ortak tavır aldık, ortak geleceğimiz için birlikte çalıştık. Kentimizin kamusal hizmetlerinin devamlılığı ve yerel ekonomimizin varlığı için hayati önem taşıyan Efes Alt Kapı Otoparkı’nın belediyemize ait işletme hakkı söz konusu olduğunda da sürecin başından beri birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüz oldu. Öncelikle, bu sürece destek veren ve katkı sunan belediye meclis üyelerimiz, siyasi parti yönetimlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, milletvekillerimiz ve elbette en başta Efes Selçuk halkı olmak üzere tüm kurum ve yurttaşlarımıza içtenlikle sonsuz teşekkürlerimi sunarım. “Efes Bizimdir”, diyerek çıktığımız bu yolda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Ankara ziyaretimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde, başta Efes Alt Kapı Otoparkı’nın işletme hakkı olmak üzere kentimizin çeşitli ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdik, karşılıklı istişare şansına sahip olduk. Bundan sonra da kentimizin ihtiyaçlarını ve haklarını elde edeceğimize olan inanç ve kararlılıkla, çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde sürdüreceğiz” dedi.

Kategorideki diğer haberler