İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası 19-20 Şubat’ta yapılacak

İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası 19-20 Şubat’ta yapılacak

19-20 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşecek İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası'nda 467 lisanslı sporcu yarışacak...

Oral B ana sponsorluğunda, Türkiye Triatlon Federasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası gerçekleşecek.

Türkiye Triatlon Federasyonu ana sponsoru olan Oral B’nin desteğiyle İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası ‘‘Gücüne Güç Kat’’ mottosu ile gerçekleşecek. Sporcuların kıyasıya mücadele edeceği İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası; Elit, Genç ve Para, Yıldız, M3 ve Yaş Grupları kategorilerinden oluşacak. 1. Koşu, Bisiklet ve 2. Koşu parkurlarından oluşacak olan İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası’na 467 lisanslı sporcu katılacak.

Oral B ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan İzmir Duatlon Türkiye Şampiyonası; Yarışma Dünya Triatlon Birliği’nin belirlediği pandemi şartlarındaki yarışma kuralları ve Türkiye Triatlon Federasyonu Yarışma Yönergesi hükümlerine göre yürütülecek.

Oral-B Hakkında

Oral-B®️, 5 milyar doları aşan fırçalama pazarında dünya lideridir. Procter & Gamble Company'nin bir parçası olan marka, çocuklar ve yetişkinler için manuel ve şarjlı diş fırçaları, oral irrigatörler ve diş ipi gibi interdental ürünleri içerir.

Procter & Gamble Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de tüketicilerine Alo®️, Ariel®️, Braun®️, Fairy®️, Febreze®️, Fixodent®️, Gillette®️, Head & Shoulders®️, Herbal Essences®️, İpana®️, Old Spice®️, Oral-B®️, Orkid®️, Pantene®️, Prima®️, Tampax®️, Gillette Venus®️ ve Vicks®️ gibi güvenilir, kaliteli, güçlü ve lider markalardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. P&G ve markaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kategorideki diğer haberler