Konak Meydanı'na kar yağdı..!

Konak Meydanı'na kar yağdı..!

İlçenin yüksek kesimlerinden iki kamyon karı Konak Meydanına taşıtan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın kar sürpriziyle karşılaşan vatandaşlar kartopu oynayıp çocukları ile birlikte eğlenme fırsatı buldu.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın talimatıyla, Bayramlı ve Yenikurudere Mahallesi’nden getirilen 4 kamyon kar, ilçe merkezindeki 75. Yıl İlköğretim okulu ve Bağyurdu Kazım Dirik İlköğretim okulu ve İzmir Konak Meydanı'nda bulunan Saat Kulesi önüne dökülerek çocuklar için sürpriz hazırlandı. Okul bahçelerinde teneffüse çıkan öğrenciler, kartopu oynayarak karın keyfini çıkarırken gönüllerince eğlenen çocuklara öğretmenleri de eşlik etti. Ayrıca, Konak Meydanına dökülen 2 kamyon karla doyasıya oynayan çocuklar ve aileleri Başkan Karakayalı’ya bu eğlenceli sürprizi için teşekkür etti.

“ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kar sürprizi yaparak çocukları mutlu etmek istediklerini kaydeden Başkan Karakayalı " Bu hafta başında ikinci yarıyıl eğitim ve öğretim dönemine başlayan öğrencilerimize kar sürprizi yapmak istedik. Onların mutluluğu ve neşesi bizleri çok sevindirdi. Kemalpaşa’da, yaşadığımız iklim dolayısıyla, çocuklarımız kara ulaşabiliyor ancak il merkezinde hiç kar görmemiş çocuklarımız da var. Bu nedenle onlara da göndermek istedik. Her zaman çocuklarımızın mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.