Manisa'dan Ahmet Bayram, Trabzon’da kürsüde...

Manisa'dan Ahmet Bayram, Trabzon’da kürsüde...

42. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nunda ikincilik kupasını Manisa’ya kazandıran Ahmet Bayram, önümüzdeki yarışlarda daha iyi sonuçlar almak için çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı atleti Ahmet Bayram, 42. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nu 1 saat 16  dakika 28 saniyede koşarak; 45-49 yaş grubunda ikinci sırada yer aldı. İkincilik kupasını Manisa’ya kazandıran Bayram, önümüzdeki yarışlarda daha iyi sonuçlar almak için çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 104. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 42. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu 2 bine yakın atletin katılımıyla koşuldu. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Dünyanın Sana İhtiyacı Var’ sloganıyla düzenlenen ve Hızırbey Mahallesi’nden başlayan organizasyonda, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, 21 kilometrelik yarı maratonu 1 saat 16 dakika 28 saniyede tamamladı. 45-49 yaş grubunda Ümit Er birinci olurken, Manisa Büyükşehir Belediyesporlu Ahmet Bayram ikinci, Murat Kaya da üçüncü sırada yer aldı. 14’üncü kilometre geride kalırken rahatsızlanmasına rağmen kürsü için koşmaya devam ettiğini belirten Bayram, önümüzdeki yarışlarda daha iyi sonuçlar almak için çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.