Menderes'e 200 Milyon TL'lik Yatırım

Menderes'e 200 Milyon TL'lik Yatırım

Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Menderes'te halen inşaatları devam eden kamu yatırımları ve belediye projelerinde incelemelerde bulundu.

İçerisinde 3 basketbol sahası, bilgisayar, müzik, drama, resim, plastik sanatlar derslikleri, çok amaçlı spor salonu, kütüphane ve kafeterya bulunan Gençlik Merkezi'nin Menderes'teki gençlerin hizmetinde olacağını belirtildi.

75 Yataklı Menderes Devlet Hastanesi inşaatını da inceleyen Kaya ardından Gümüldür Limanı'nı turladı, Gümüldür Çok Amaçlı Salon ve Halı Saha inşaatına gitti.

Seferihisar-Gümüldür-Özdere-Kuşadası bölünmüş yol inşaatının Gümüldür-Özdere bölümünde tamamlanan kısmında ve devam eden inşaatında da incelemelerde bulunan Kaya, üç kısım olarak projelendirilen yolda halen Seferihisar-Özdere arasındaki ikinci kısımda çalışmaların hızla sürdürüldüğünü belirtti.

Proje tamamlandığında Güzelbahçe kavşağından yola giren bir vatandaşın Kuşadası'na kadar kesintisiz bir şekilde bölümmüş yolda seyahat etme imkanına kavuşacağını hatırlatan Kaya, "Bu proje, İzmir'imizin tatil beldelerine olan ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak" dedi.

 

Kategorideki diğer haberler