AK Parti İzmir’den Görme Engelliler Haftası Ziyaretleri

AK Parti İzmir’den Görme Engelliler Haftası Ziyaretleri

AK Parti İzmir Sosyal Politikalar Başkanlığı, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Cemal Bekle ile birlikte, 7-14 Ocak Görme Engelliler Haftası nedeniyle Türkiye Beyazay Derneği İzmir Şubesi’ni ziyaret etti

AK Parti heyeti ,dernek başkanı Salih Arıkan ve dernek üyeleri ile bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti İzmir Sosyal Politikalar Başkanı Semiha Paçacı , “AK Parti İzmir Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak Beyazay Derneği ile sürekli temastayız ve her zaman yanlarındayız. Engelli, yaşlı, şehit ve gaziler, huzurevleri, sevgi evleri  ve destek olabileceğimiz tüm vatandaşlarımızla Covid19 kuralları dahilinde görüşüyoruz ve gerekli destekleri sağlıyoruz. Beyazay Derneği’nde ve tüm gün ilçelerimizde il komisyon üyelerimiz ile birlikte #BeyazBaston dağıtımına Covid19 kuralları kapsamında aracılık ettik.”

“Bir tebessümün huzuru, bir gönül almanın mutluluğu, bir derde derman olmanın ferahıyla, en kısa sürede yine arayacağımızı, kapılarını çalacağımızı söyledik. İzmir Sosyal Politikalar olarak “Dün vardık, bugün varız, yarın da var olacağız. Çalmadığımız kapı, girmediğimiz ev kalmayacak” dedi.

 

Kategorideki diğer haberler

Ergun Dur

Ergun Dur

Hocalı katliamının acıları her yıl yüreğimizde

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

28 Şubat:  Tankların Kardelenlerin Üzerine yürütülmesi

Medine BAYKAŞ

Medine BAYKAŞ

AŞK SEVGİ SEVGİLİLER GÜNÜNE SIĞDIRILACAK KADAR DEĞERSİZ DEĞİLDİR

Namaz Vakitleri