AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ŞEBNEM BURSALI'DAN HAK-İŞ HİZMET-İŞ'E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ŞEBNEM BURSALI'DAN HAK-İŞ HİZMET-İŞ'E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Ak Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, 2. Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçilen HAK-İŞ HİZMET-İŞ İzmir İl Başkanı Gültekin Şimşek'e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu...

Ak Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı beraberindeki heyet ile birlikte 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren HAK-İŞ HİZMET-İŞ İzmir İl Başkanı Gültekin Şimşek'e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, İlçe Yöneticileri, Konfederasyona bağlı Sendikaların Yönetici ve Temsilcilerinin de hazır bulunduğu ziyarette Konfederasyonun İzmir ve bölgede yaptığı faaliyetler hakkında bilgi veren HAK-İŞ İl Başkanı Gültekin Şimşek; "Kıymetli Vekilimize Emek Camiasına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Konfederasyonumuz ve Sendikalarımız üyelerinin hak ve menfaatlerini gözeterek daha müreffeh bir yaşam sürebilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu yaparken çalışma hayatına yönelik tespitlerimizi, eksik gördüğümüz hususları Sayın Vekillerimizle de paylaşıyoruz. Kendileri ilgili yerlere bildirilmesi hususunda bizlere destek oluyorlar. Sayın Vekilimize ve kıymetli misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sağolsun, vârolsunlar.

HAK-İŞ’in ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ifade eden Ak Parti Milletvekili İzmir Şebnem Bursalı; "HAK-İŞ ve bünyesinde yer alan Sendikalar işçi kesimi için çok büyük bir şans. Onların, ücret ve sosyal haklarını maksimum düzeyde almalarını sağlıyorlar. Ayrıca HAK-İŞ kurulduğu günden bu yana Devletinin yanında olduğunu her koşulda göstermiş, özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminde darbecilerin karşısında, Devletinin yanında olmuştur. En son yaşadığımız 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde hem maddi hem manevi bütün imkânlarını seferber etmiştir. Ülkemizin manevi, kültürel değerlerine sahip çıkan, yardımlarda hep ön planda olan HAK-İŞ ve Sendikalarını, başta Genel Başkan Mahmut Arslan olmak üzere tüm teşkilatını tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekleştirdiğiniz Kongrenizin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

HAK-İŞ İl Başkanı ve HİZMET-İŞ Şube Başkanı Gültekin Şimşek, ziyaret anısına Ak Parti Milletvekili Şebnem Bursalı'ya hediye takdim etti.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.