AK PARTİ SEFERİHİSAR’DA HATASIZ SEÇİM TEYAKKUZU...

AK PARTİ SEFERİHİSAR’DA HATASIZ SEÇİM TEYAKKUZU...

AK Parti Seferihisar, İlçe Seçim İşleri Başkanı Fadime Sibel Yılmaz’ın koordinesinde Seferihisar’da sandık görevlileriyle bir araya gelerek eğitim ve çalışmalara başladı.

Seferihisar’da sandık eğitim koordinasyonunu sürdüren AK Parti Seferihisar İlçe Seçim İşleri Başkanı Fadime Sibel Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile sandık görevlilerini tek tek ziyaret ederek, bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir” sözüne vurgu yapan Yılmaz “Seferihisar’da hatasız bir seçim için kollarımızı sıvadık. Sandık sandık, adım adım Seferihisar’ımızın her noktasında sandık görevlilerimizle bir araya geliyor ve seçim çalışmalarımızı, eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman milletvekillerimiz ve il yöneticilerimiz de çalışmalarımızda bize eşlik ederek destek veriyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti İzmir Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kaya ile Bengiler Mahalle Yönetim Kurulu ve 1020 numaralı Sandık Yönetim Kurulumuz ile bir araya gelerek 2023 stratejimizi konuştuk” diye konuştu.

Seferihisar’daki 108 sandığın her birinde hatasız bir seçim süreci geçirmek için eğitimler yaptıklarını ifade eden Yılmaz, “Seferihisar’da mevcut 108 sandığımız var ve bu sayı nüfusa oranla artacak. Biz mevcut sandıklarımızda 108 asil ve 108 yeden sandık görevlimizle 324 müşahidimizle, 26 okuldaki okul ve kat sorumlularımızla 2023’e doğru yaklaştığımız bu süreçte, tüm kademelerimiz ve teşkilatımızla hazırız” dedi.

BAŞKAN AYDIN: “AMACIMIZ HATASIZ BİR SEÇİM GEÇİRMEK”

Seçim İşleri Başkanı Fadime Sibel Yılmaz ile çalışmaları takip eden ve sandık görevlileriyle buluşan Başkan Aydın ise “Hemşehrilerimizle hemhal olmaya ve milletimizin iradesini emanet ettiğimiz sandık görevlilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Attığımız her adım Seferihisar’a hizmet için. Bu düsturla 2023’e doğru emin adımlarla yürüyoruz. Seferihisar’da sandık görevlilerimiz, sandık müşahitlerimiz, okul, bina ve kat sorumlularımız, bölge hukukçularımız ile seçime hazırız. Amacımız geçmişte yapılan hataların önüne geçerek, hatasız bir seçim geçirmek” ifadelerini kullandı.

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.