AK PARTİLİ KIRKPINAR’DAN AK NOKTALARA ZİYARET

AK PARTİLİ KIRKPINAR’DAN AK NOKTALARA ZİYARET

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, partisinin Kemalpaşa ilçe Başkanlığı tarafından kurulan AK Noktayı ziyaret etti

 

AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından parti ile vatandaşların iletişimini kolaylaştırmak ve üye çalışması yapılmak üzere AK Nokta merkezi kuruldu. Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından kurulan AK Noktayı ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ise hem üye çalışması yaptı hem de teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Ziyaret esnasında vatandaşların taleplerini de dinleyen Kırkpınar, “Kemalpaşa ilçe başkanlığımız tarafından kurulan AK Nokta’da hem vatandaşlarımız hem de teşkilat mensuplarımız ile bir araya geldik. AK Parti olarak İzmir’in dört bir yanında çalışmalarımız devam ediyor. Kurulan ak noktalarımızla biz vatandaşlarımızı ayağına gidiyoruz. Yoldan geçen herkes görevli arkadaşlarımızla görüşüp hem üye olabiliyorlar hem de talep ve önerilerini aktarabiliyorlar. Bizlerde bu noktaları ziyaret edip hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımız bizlere sadece buradan değil her zaman her yerde 7/24 istedikleri zaman diliminde rahatlıkla ulaşabiliyorlar” ifadelerini kullandı.

Kategorideki diğer haberler

Ergun Dur

Ergun Dur

9 EYLÜL..EGE NİN İNCİSİ..İZMİR İN KURTULUŞU..

Namaz Vakitleri