AK VE ARI AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ…

AK VE ARI AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ…

Nihat & Zerrin Ak çiftinin veteriner hekim oğulları N. Vedat, Manisalı Arı ailesinin kızı İrem N. ile görkemli bir törenle dünya evine girdi...

Basın, STK, iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı Nihat & Zerrin Ak çifti, veteriner hekim oğulları N. Vedat ile gelinleri İrem N.’a dillere destan bir düğün töreni yaptı...

İzmirli Ak ailesinin oğlu N. Vedat Ak ile Manisalı Arı ailesinin kızı İrem N. Arı görkemli bir törenle dünya evine girdi. Arı ailesinin güzel kızı İrem ve Ak ailesinin yakışıklı oğlu N. Vedat İzmir Veteriner Hekimler Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Selim Özkan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Veterinerlik İşleri Şube Müdürü Umut Polat, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) İzmir Temsilcisi Esin Önder, Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Genel Başkanı Yalçın Kocabıyık, önceki dönem İl Genel Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Hüsnü Oral, Ege Telgraf Genel Yayın Yönetmeni Aylin Suphandağlı, Anadolu Ajansı İzmir Bölge Müdürü Ahmet Caner Baysal, İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Hasan Özkoparan, Doğan Aydoğdi, Umut Özer, Buse Irmak Can, Safiye Altay ve  İrem Arslan'ın şahitliğinde hayatlarını birleştirdi.

Başarılı TV programcısı Erhan Önel'in sunumuyla nikahı Ayşegül Demir kıydı. Gelin damadın ayağına basmayı ihmal etmedi.

Seven Organizasyon tarafından düzenlenen bahar konseptli Beyaz Kır Düğün Salonu’ndaki törende Ak ailesi ile Arı ailesi törene katılan konuklarını kapıda karşıladı. Güzeller güzeli gelin İrem ve yakışıklı damat Vedat el ele göklere yükselen volkanlar eşliğinde salona güçlü bir giriş yaptı. İlk dansında vals yapan genç çift büyük alkış alırken gelin ve damadın şıklığı konukların gözünü kamaştırdı.

Birbirinden değerli konuklara seçkin ikramlarda bulunuldu. Dev pastayı kesen çift konuklarıyla yakından ilgilendi. Şule Akdeniz ve orkestrasının müzikleri eşliğinde davetliler oynayarak adeta mutluluğun resmini çizdi. Mutlu anlar kameralar tarafından görüntülendi.

Veterinerlik hizmetlerinin üst düzey paydaşları, gazeteciler, kent konseyi ile STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, mesleki oda yöneticileri ile ailelerin yakınları katılımlarıyla çifte unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin geç saatlerine kadar süren törende final açılan Türk Bayrağı eşliğinde okunan 10. Yıl Marşı ile yapıldı.

Gelin çiçeğinin atıldığı anlar davetlilere neşe dolu dakikalar yaşattı. Gelin arabasının direksiyonuna geçerek salondan ayrılan güzeller güzeli gelinin klakson resitali büyük alkış aldı.

Çiçeği burnunda Ak çifti balayı için Fethiye’deki Letoonia Hotel’i seçti.

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.