Altay'da gençlerin forma mücadelesi

Altay'da gençlerin forma mücadelesi

Yeni sezon hazırlıklarına Afyon’da start veren Altay’da kamp kadrosuna dahil olan gençler hırslarıyla tam not aldı

 

Geçtiğimiz Cuma günü başlayan ve 2 etap halinde 2 Ağustos’a kadar sürecek Afyon kampında güç depolayan Altay’da altyapıdan kamp kadrosuna alınan genç futbolcular sergiledikleri performansla göz doldurdu.

Geçtiğimiz sezon Karacabey Belediyespor’da forma giyen Cenk Özkaçar ve Abdullah Altıntaş ile sol açık Kazımcan Karataş, sağ açık Ömer Turan, stoperler; Kutay Yokuşlu, Batuhan Canbolat, Çağrı Buğra Dişsiz, ön libero Murat Berkan Demir, kaleciler; Eren Karataş ve Ahmet Burak Kaptan, orta saha Eren Erdoğan, sağ bek Ali Ulusoy ve forvet Hakan Demirci teknik heyetin gözüne girmek için mücadele ederken; Hüsamettin Yener, Düzcespor’dan yuvaya dönen Kadir Yazıcı, transferin gözdesi Ulaş Zengin ve geçtiğimiz ay profesyonel olan Mesut Can Tunalı arkadaşlarına destek veriyor.

GENÇLER UMUT VERİYOR

Genç futbolculardan ümitli olduklarını söyleyen Altay Sportif Direktörü Özden Töraydın; “Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar ve altyapı sorumlularımızın raporları doğrultusunda genç oyuncularımızı kamp kadrosuna dahil ettik. Onlar da çalışkanlıkları ve disiplinleriyle bizleri utandırmadılar. Altyapı hamlemiz ve Akademi liglerinde elde ettiğimiz iyi sonuçlar ışığında nice yeteneği yakın zamanda kulübümüze kazandıracağız.’’ şeklinde konuştu.

BAŞKAN UYGUR’A NEZAKET ZİYARETİ

Öte yandan Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’u makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretine; As Başkan Sabri Sevenoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Levent Doğanoğlu, Kulüp Genel Müdürü Atakan Atalay ve Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler katıldı. Başkan Ekmekçioğlu ziyaretin anısına Başkan Uygur’a A Takım oyuncularının imzasını taşıyan çubuklu forma hediye etti.

 

 

 

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri