ANNELER GÜNÜ BU SENE DE EGE PERLA’DA KUTLANIYOR!

ANNELER GÜNÜ BU SENE DE EGE PERLA’DA KUTLANIYOR!

İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla'da Anneler Günü’ne özel tasarım pazarından, yaratıcı atölyelere ve alışveriş keyfini artıran param kart kampanyasına kadar herkes için bir şeyler var!..

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla, Anneler Günü’nü kutlamak için birbirinden özel etkinliklerle dolu bir hafta sonu sunuyor. Anneler Günü’ne özel tasarım pazarından, yaratıcı atölyelere ve alışveriş keyfini artıran param kart kampanyasına kadar herkes için bir şeyler var!

ANNELER GÜNÜ TASARIM PAZARI: ANNENİZE ÖZEL HEDİYELER!

9-12 Mayıs tarihleri arasında Ege Perla’da Anneler Günü Tasarım Pazarı kurulacak. Bu özel pazarda annelere yönelik alternatif hediyeler bulabileceğiniz gibi el yapımı ve özel tasarım ürünler de yer alacak.

Giriş katta gerçekleşecek olan pazarda anneleriniz için unutulmaz hediyeler bulabilirsiniz.

ANNE ÇOCUK SUKULENT DİKİM ATÖLYESİ: EN DEĞERLİNİZLE KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRİN!

11 Mayıs’ta saat 15.00’te Ege Perla Çocuk Kulübü’nde gerçekleşecek olan Anne Çocuk Sukulent Dikim Atölyesi’nde anneler ve çocukları bir araya geliyor. Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen bu atölyede, anne ve çocuklar birlikte sukulent dikimi yapacaklar ve keyifli bir gün geçirecekler.

PARAM KART KAMPANYASI: ALIŞVERİŞİNİZE DEĞER KATIN!

10-12 Mayıs tarihleri arasında Ege Perla’da düzenlenen Param Kart Kampanyası ile alışveriş keyfini arttırabilirsiniz. Tek seferde 3.000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere, Ege Perla’da geçerli 400 TL yüklü Param kart hediye edilecek. Kampanya saati 11.00-19.00 olacak ve kartların son kullanım tarihi 31 Mayıs olarak belirlenmiştir.

Güncel etkinlikler hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da sitesi, mobil uygulama, kampanya noktası ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.