Bahçeşehir Üniversitesi Aydın ve İzmir’e geliyor

Bahçeşehir Üniversitesi Aydın ve İzmir’e geliyor

Bahçeşehir Üniversitesinden Aydın ve İzmir çıkarması

 

Bahçeşehir Üniversitesi, Aydın ve İzmir’de öğrencilerle buluşacak

YÜKSEKÖĞRETİM Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı. 6-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), imkânlarını anlatmak için Aydın ve İzmir’deki aday öğrencilerle bir araya geliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Eğitim Yazarı Turgay Polat’ın gerçekleştireceği toplantının ilk durağı Aydın olacak. 7 Ağustos 2020 Cuma günü, Bahçeşehir Koleji Aydın Kampüsü’nde saat 10.30’da başlayacak toplantıya katılım gösterecek aday öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını bulacak, eğitim imkânları, yurt dışında yer alan kampüsler ve olanakları, staj imkânları, burs ve ücretler hakkında birçok konuda bilgi sahibi olacak. Turgay Polat’ın ikinci durağı ise aynı gün İzmir olacak. Mövenpick İzmir Hotel’de gerçekleştirilecek toplantı ise saat 18:30’da başlayacak. Toplantılar, tüm aday öğrencilerin katılımına açık olacak.

YURT DIŞI İMKANI SUNUYOR

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), 1998 yılında kurulduğu günden bu yana entelektüel sınırlarını sürekli olarak genişletmiş ve temel akademik disiplinlere odaklanarak yüksek kaliteli bir üniversite eğitimine olan bağlılığını sürdürmektedir. 10 Fakülte, 1 Yabancı Diller Yüksekokulu, 1 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile işletme, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilişim teknolojileri, konservatuvar, hukuk, diş ve tıp alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile öğrencilerine eğitim vermektedir. Bahçeşehir Üniversitesi, BAU Global’in tüm yurtdışı imkânlarından yararlanarak öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir. Öğrencilerine çeşitli anlaşmalar ve işbirlikleri ile dünyanın bir çok farklı noktasında eğitim alma şansı sağlayan BAU; Berlin, Toronto, Washington DC, Batum, Kıbrıs, Hanoi, Kiev, Pueblo, Brockwille gibi BAU Global üyesi kurumların bulunduğu kentlerde gerçek anlamda uluslararası bir öğrenci olma deneyimi yaşatıyor.

 

 

Kategorideki diğer haberler

Ergun Dur

Ergun Dur

9 EYLÜL..EGE NİN İNCİSİ..İZMİR İN KURTULUŞU..

Namaz Vakitleri