BAŞKAN ACAR GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

BAŞKAN ACAR GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Acar (61) İzmir’de toprağa verildi

 

Uzun süreden beri tedavi gördüğü İzmir Katip Çelebi Üniversite Hastanesi’nde dün öğlen saatlerinde  hayata veda eden Muzaffer Acar gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
 

Koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Acar (61), toprağa verildi.

 

Koronavirüs nedeniyle Buca Devlet Hastanesi’nde tedavi görürüken durumu ağırlaşınca, İzmir Katip Çelebi Araştırma Hastanesine kaldırılan burada yapılan tüm müdahale ve tedavilere rağmen hayatını kaybeden İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Acar’ın cenazesi ailesi, akrabaları tarafından morgundan alınarak Yenişehir Mezarlıklar müdürlüğüne getirlidi. Defin işlemlerinin ardından Gaziemir Sarnıç mezarlığına getirilen Acar’ın naaşı burada kılınan cenaze namazı sonrasında helallik alınarak defnedildi.

 

Gaziemir Sarnıç mezarlığındaki cenaze törenine İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selami Kaymak ve yönetim kurulu üyeleri ile Başkan Acar’ın ailesi ve sevenleri katıldı.

 

2 dönem İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı yapan Muzaffer Acar’ın ailesi daha sonra mezarlıkta taziye dileklerini gözyaşları içerisinde kabul etti.

Kategorideki diğer haberler