Başkan Gümrükçü'den Spor Kulüplerine Destek Çağrısı

Başkan Gümrükçü'den Spor Kulüplerine Destek Çağrısı

Çiğli Belediyespor olarak bizim de mücadele ettiğimiz TFF Bal Ligi ile ilgili süreç ise belirsizliğini korumaktadır

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle ülkemizde de olağanüstü bir süreç yaşanmaktadır. Bu olağanüstü süreç, hem ekonomi hem de ulusal ve uluslararası spor müsabakalarını olumsuz etkilemiş, hayat durma noktasına gelmiştir.

 

Yaşanan bu salgın nedeniyle ülke ekonomisi ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun gelirlerindeki düşüsün yanı sıra sponsor gelirlerindeki gerilemenin de ayrıca bilincindeyiz. Bu bilinçle Çiğli Belediyespor olarak amatör ligde tüm sezon kıyasıya mücadele ettiğimiz rakiplerimizin, ekonomik olarak ne gibi sıkıntılar yaşadığını ve maddi/manevi ne ağır bedeller ödendiğinin de farkındayız.

Biz Çiğli Belediyespor olarak önümüzdeki sezon bir üst lige çıkmamız durumunda TFF' den elde edeceğimiz katılım ücretinin %30'unu bu sezon bizimle birlikte TFF Bal Ligi 10. Grupta mücadele eden ve üst lige çıkamayan takımlar arasında paylaştırmak istiyoruz.

Ekonomik olarak hali hazırda dar boğazda bulunduğumuz ve önümüzdeki süreçte de sıkıntı yaşayacağımızı öngördüğümüz rakiplerimize bu destek ile bir nebze olsun yardımcı olacağımızı düşünüyoruz.

Sahadaki ezeli rakiplerimiz, aynı zamanda ebedi dostlarımızdır. Bu destekle, ulusal çapta bir fitilin ateşlenmesi en içten dileğimizdir.

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri