BAŞKAN SENGEL MAKAMINI YENİDEN KÖYLERE TAŞIDI

BAŞKAN SENGEL MAKAMINI YENİDEN KÖYLERE TAŞIDI

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel pandemi sebebiyle ara verdiği köy gezilerine yeniden başladı

Efes Selçuk’un köylerini karış karış gezen Başkan Sengel; eksikleri yerinde tespit etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

Pandemi sürecinde toplum sağlığını korumanın yanı sıra kentte günlük çalışmaların aksamaması için kurum çalışanları ile birlikte yoğun bir şekilde mesai yapan Başkan Sengel, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Efes Selçuk’un köylerini gezdi. Kurum müdürleri ve ilgili çalışanlarla birlikte Havutçulu, Gökçealan, Çamlık, Sultaniye, Acarlar, Şirince, Belevi, Barutçu ve Zeytinköy’e giden Başkan Sengel, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Kadınlar ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Sengel; vatandaşlarla da bol bol sohbet etti.  Yapılan ziyaretler sonrasında her köy için oluşturulan çalışma takvimleri doğrultusunda temizlik, çevre düzenlemesi, onarım gibi çalışmalar ilgili ekipler tarafından yapılacak.

Verimli bir çalışma için makamları sokaklara taşımanın olmazsa olmazı olduğunu belirten Başkan Sengel, önümüzdeki hafta içerisinde Efes Selçuk’un merkez mahallelerini gezerek; incelemelerde bulunacak.

 

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Ergün DUR

Ergün DUR

Tam 25 yıl olmuş bu korkunç katliam olalı...

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri