Bergama Cemevi temizlenip dezenfekte edildi

Bergama Cemevi temizlenip dezenfekte edildi

Bergama  Belediyesi ekipleri  ara vermeden  ilçedeki tüm ibadethaneleri mobil araçla yerinde temizleyip  dezenfekte etmeye devam ediyor

Bu kapsamda Bergama Cemevi temizlenerek dezenfekte edildi.

Koronovirüsle mücadele noktasında başarılı bir sınav vermeye devam eden ekipler, normalleşme süresince de rehavete kapılmadan planlanan yerleri sürekli olarak temizlemeye ve dezenfekte etmeye devam ediyor. İlçede bulunan tüm ibadethaneler bu işlemden geçirilerek vatandaşların temiz ve hijyenik alanlarda ibadet etmeleri sağlanıyor. Mobil araç yola çıkmadan önce çevre dostu ilaçlarla donatılıyor, temizlik esnasında kullanılan malzemeler bakımdan geçiriliyor ve içerisine ilaçları ilave ediliyor. İbadethane temizlik ekibi tüm hijyen kurallarını dikkate alarak bu çalışmaya başlıyor.

“MASKE, MESAFE, TEMİZLİK KURALLARINA UYALIM”

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı kalan ve normalleşme süreciyle birlikte temizlenip dezenfekte edildi. Bergaema’da geniş bir yerleşim alanına hizmet vermeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Hakan Koştu “Vatandaşlarımıza her alanda hizmet götürmeye çalışıyor, isteklerini can kulağıyla dinleyip adeta onların sesi olmaya özen gösteriyoruz. Bizimde normalleşme sürecinde halkımızdan bir isteğimiz var.  O da normalleşme süresince tedbiri elden bırakmadan maske-mesafe-temizlik kurallarına uymalarıdır” dedi .

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Ergün DUR

Ergün DUR

Tam 25 yıl olmuş bu korkunç katliam olalı...

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri