Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den ilk açıklama

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den ilk açıklama

Beşiktaş Kulübü'nde yeni başkan seçilen Ahmet Nur Çebi açıklamada bulundu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Divana, başkanına, çalışan arkadaşlara, emniyet görevlilerine, taraftara, yakınlarıma, aile dostlarıma herkese çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş yeni bir ufka, yeni bir döneme açılmıştır. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş'ı her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz. Önümüz aydınlık, önümüz parlak. Söz veriyoruz, Beşiktaş'ın şerefi, namusu, bir kuruşu bize emanettir. Zor günlerimiz olacak. Zor günlerin yanında güzel günlerimiz olacak. Beraber yaşamaya hazır mısınız arkadaşlar? Yarın sabahtan itibaren çok güzel şeyler yapmak için göreve başlıyoruz" dedi.

Arkadaşlarıma valizlerini hazırlayın çocuklarınızı koklayın uzun bir süre çalışacağız diyen Çebi, " Bindirilmiş kıtaların bir şeye yaramayacağını bugünkü genel kurul ispatladı. Bana oy veren vermeyen benim için Beşiktaşlıdır. Bundan sonra herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş için mücadele edeceğiz" dedi.

"Ocak ayına kadar Abdullah Avcı ile..."
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi "Ocak ayına kadar Abdullah Avcı ile tartışmasız devam edeceğim. Eğer bir sorun olursa, Abdullah Avcı hocam zaten gereğini yapabilecek kalitede ve değerde bir hocamız. Kendisinin yapacağı değerlendirmeler olacaktır, ona da hak hukuk tanımalıyız."

Kategorideki diğer haberler