BİK'ten Manisa basınına 'reklamcılık ve dijitalleşme' eğitimi

BİK'ten Manisa basınına 'reklamcılık ve dijitalleşme' eğitimi

Basın İlan Kurumu'nun Manisa'daki 'Yerel Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi ve Dijitalleşme Eğitimi' sonrasında eğitimi tamamlayan basın mensuplarına sertifikaları verildi.

Yunusemre Belediyesi ve Basın İlan Kurumu (BİK) işbirliği ile Manisa’da Resmi İlan ve Reklam yayınlama hakkına sahip gazete temsilcilerine yönelik olarak düzenlenen Yerel Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi ve Dijitalleşme Eğitimi sona erdi. Eğitimi tamamlayan basın mensuplarına sertifikaları verildi.

Yunusemre Belediyesi ve Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından Yunus Emre Millet Çarşısı Etkinlik Salonu’nda Yerel Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi ve Dijitalleşme Eğitimi verildi. İki gün süren eğitimde BİK Kurumsal İletişim Müşaviri Cihat Zafer Demirel Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi’ni, BİK Kurumsal İletişim Müdürü Türker Çeltik ise Yerel Medyada Dijitalleşme’yi anlattı. Eğitim sonunda sertifika töreni yapıldı. Törene Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, BİK Manisa Şube Müdürü İdris Cirit, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Duyar, Yunusemre Belediyesi Basın ve Yayın Müdürü Musa Dirik katıldı. Törende konuşan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve BİK Manisa Şube Müdürü İdris Cirit, basının önemine dikkat çekerek eğitimin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Sertifika töreninin ardından BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran ve gazeteciler, Yunus Emre Kültür Parkı içerisinde bulunan İrfan Meclisi’nde bir araya geldi. Proje hakkında basın mensuplarını bilgilendiren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Burası bir kültür kompleksi… Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği doğayla iç içe bir proje. Şehrimize güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kurmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

BİK GENEL MÜDÜRÜNDEN YUNUS EMRE KÜLTÜR PARKI’NA TAM NOT

Yunus Emre Kültür Parkı’nı Manisa’ya kazandıran Başkan Çerçi ve ekibini kutlayan BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran ise Başkan Çerçi’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Duran burada yaptığı açıklamada, “Yunus Emre Kültür Parkı gerçekten çok güzel. İrfan Meclisi, müzesi ve kenti tepeden gören manzarasıyla hayranlık uyandırıcı. Başkan Çerçi ve ekibi kente güzel bir eser kazandırmış” dedi.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.