ÇAĞDAŞ EĞİTİM KURUMU YETKİLİLERİ YILDIZ FM’E KONUK OLDU

ÇAĞDAŞ EĞİTİM KURUMU YETKİLİLERİ YILDIZ FM’E KONUK OLDU

İzmir’in Köklü Eğitim Kurumlarından olan Çağdaş Eğitim Kurumu yetkilileri Yıldız FM Radyosunda Halil Yoldaş ile “HASBİHAL” programına katıldılar.

Yıldız FM’de Halil Yoldaş’ın hazırlayıp sunduğu “HASBİHAL” programına Çağdaş Eğitim Kurumları Okul Müdürü Nuri Ölmez ve Yabancı Diller Bölüm Başkanı Naim Nalbant  katıldı. Çağdaş Eğitim Kurumlarının Eğitim kalitesi ve elde ettikleri başarıları dinleyicilerle paylaştılar.

 

YOLDAŞ; “ ÖĞRETMEN HEYECANINI KAYBETMEMELİ “

 

Kendisininde bir öğretmen olduğunu ve konuk olarak eğitimcileri ağırlamaktan, mutluluk duyduğunu ifade eden, Yoldaş, “ 2000 yılından beri marka haline gelen  Çağdaş Eğitim Kurumu, yetkililerini ağırlamaktan memnuniyet ” duyduklarını söyledi.

 

“EN BÜYÜK HAYALİMİZ ÇAĞDAŞ EĞİTİM KURUMLARI ÜNİVERSİTESİNİ KURMAK “

 

İzmir’de Gaziemir ve Buca’da eğitim verilen kampüslerimizde çocuklarımız, 4 yaşında,başladıkları ana sınıfından, Ortaokul ve Lise'den mezun oluncaya kadar eğitim verdiklerini belirten, Çağdaş Eğitim Kurumları  Müdürü Nuri Ölmez ” Kendimi okul müdürü değil de, öğretmen-eğitimci olarak kendimi tanıtmak istiyorum. İşimi ve çalıştığım kurumu çok seviyorum. Bünyemizde bulunan Anadolu ve Fen Liselerimizde puan durumlarına göre okuyan öğrencilerimiz aynı eğitimi alıyorlar. Ana okulundan başlayarak derslerimizi, İngilizce ve Almanca veriyoruz. Öğrencilerimiz üniversitelerde kendi alanlarında İlim ve Bilim eğitimlerinde temelleri sağlam olduğunu bildiğimiz için, Kurumuz tarafından tescilli belge olarak veriyoruz. Bunu da  üniversitelerde uygulayarak görmek istiyorum. En büyük hayalimiz inşallah kendi bünyemizde kuracağımız üniversitemizde yapmayı çok istiyorum. Üniversitelerimizde ki hazırlık sınıflarını bize versinler, öğrencilerin başarı ortalamaları  80'nin altında olmayacağının garantisini veriyoruz.  Evlatlarının iyi bir eğitim almalarını isteyen velilerin  okul faaliyet ve başarılarını  www.cagdaşeğitim.com sosyal medya adresimizden takip edebilirler” dedi.

 

BEYAZ SARAY’IN DÜZENLEDİĞİ YARIŞMADA ALTIN MADALYA ALDIK

 

Okullarında verilen Almanca ve İngilizce yabancı dil  eğitiminin, üniversitelerde bile  olmadığını söyleyen Çağdaş Eğitim Kurumu Yabancı Diller Bölüm Başkanı Naim Nalbant, “ Öğrencilerimiz okulumuzdan mezun olduklarında İngilizce makale ve şiir yazabilecek seviyeye geliyorlar. Başarılarımız bunlarla sınırlı kalmıyor. Üniversite sınavlarında Türkiye 111, 226, 274 ‘cülüğü, Milli Savunma Bakanlığı Üniversitesi 31 ve 33’cülük ve en önemli başarımızdan birisi de YDS sınavlarında, 120 sorunun hepsine doğru  cevap verdi. . Bunların yanında ülkemizin yanında yurt dışında Amerika’da yapılan bir yarışmada ingilizce proje dalında birinciliğimiz var. Zeybek  adını verdiğimiz projemiz ise Beyaz Saray tarafından düzenlenen, yarışmada Altın Madalya ödülünü aldık. Hep Yabancı dil kuralla öğrenilmez tezini savunarak eğitimlerimizi verdik. TÜBİTAK ve diğer kurumlar tarafından  düzenlenen  43 yarışmanının 24’ünde İzmir finallerine kaldık. 3 projemiz Türkiye’de derece aldı. Ayrıca halen devam eden 15 yurtdışındaki okullarla beraber  yürüttüğümüz bir çok proje çalışmalarımız devam ediyor. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz” dedi.

 

Yıldız FM’de Halil Yoldaş ile “HASBİHAL” programı canlı yayınına telefon ile katılan Ahmet Fatih Arabacı ise 2015 yılında Çağdaş Eğitim Kurumu okullarından mezun olduğunu belirterek, “ Hocalarımıza ve yetkililere bizlere iyi bir eğitim verdikleri için çok teşekkür ediyorum.  Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Bütün öğretmenlerime,  selam ve saygılarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Çağdaş Eğitim Kurumları Müdürü Nuri Ölmez ve Yabancı Diller Bölüm Başkanı Naim Nalbant; program sonunda Program yapımcı ve sunucusu Halil Yoldaş’a ve Yıldız FM çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

MEHMET HALİT İLHANCAN- HABER

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.