Carrera’dan Altay’a tam destek

Carrera’dan Altay’a tam destek

Altaylı futbolcular Mistral Carrera’da çalıştı  

 

PTT 1. Lig’in İzmirli ekibi Altay, sezon başı yağ ölçümü ve salon çalışması yaptığı Mistral Carrera’da tekrar bir dizi teste girip havuzda çalıştı. Altay Spor Kulübü Futbol A Takımı, yaz döneminde de çalıştıkları Mistral Carrera’da ikinci kez yapılan yağ ölçümü sonrası havuzda aquabike yaparak günü tamamladı.

 

Sezon öncesi yapılan yağ ölçümleri ile kıyaslanacak olan yeni ölçümlerin futbolcuların gelişimlerini görme açısından önemli olduğu vurgulanan bu testlerden sonra futbolcular havuz içine yerleştirilen bisikletlerde pedal çevirerek bir de havuz çalışmasına imza attılar.

 

Mistral Carrera olarak Altay Spor Kulübü ile işbirliği yaptıklarını söyleyen Mistral Carrera Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahramaner, İzmir’in en önemli kulüplerinden biri olan Altay ile sezon öncesi de bir dizi test ve çalışma yaptıklarını, şimdi bu testleri yenilediklerini ve bu iş birliğinin süreceğini belirtti. Altınordu maçı öncesi futbolcuların havuz çalışması ile farklı bir antrenman yaptıklarını söyleyen Kahramaner, “Altaylı futbolculara sezon için başarılar diliyorum, umuyorum bu sene Süper Lig’e çıkacaklar. Bu mücadelelerinde Mistral Carrera olarak her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

 

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri