CHP KONAK ADAYI MUTLU'DAN SANDIĞA DAVET: O GECE UYUMAYACAĞIZ!

CHP KONAK ADAYI MUTLU'DAN SANDIĞA DAVET: O GECE UYUMAYACAĞIZ!

CHP Konak Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, vatandaşlara sandığa gitmeleri çağrısında bulunarak, "Biz o gece uyumayacağız, sandıkların başında olacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir İzmir ve Konak için çalışacağız" dedi.

Yerel seçimlere sayılı saatler kala saha temaslarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Nilüfer Çınarlı Mutlu, Konak Belediyesi'nin Yağhaneler'deki ek hizmet binasını ziyaret etti. Alsancak bölgesinde esnaf ziyaretlerini sürdüren Mutlu, daha sonra Konak Metro İstasyonu'nda kente kazandırılan Metin Altıok Anı Duvarı'nın açılış törenine katıldı. Kültür Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katılan vatandaşlara selam veren Mutlu, ardından Aziziye Mahallesi'ne geçerek mahalle sakinleriyle iftar yemeği yedi. Saha temaslarına akşam saatlerinde de devam eden Mutlu, Roman vatandaşların yoğun yaşadığı Güney Mahallesi'ni ziyaret etti. Gittiği yerlerde ilgi ve büyük bir coşkuyla karşılanan Mutlu, seçmeni oy kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya çağırdı.

BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR

CHP Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Konak Belediyesi'nin Yağhaneler'deki ek hizmet binasını ziyaret ederek güne başladı. Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen ziyarette Mutlu, birimleri tek tek gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi. Seçimden sonra ilk günden itibaren çalışmaya başlayacaklarını belirten Mutlu, "Hep beraber çok güzel işler yapacağız. Kişisel kahramanlık hikayelerine inanmam; belediyeciliğin ekip işi olduğunu düşünüyorum. Birlikte vatandaşlarımıza eksiksiz hizmet götürmek için canla başla çalışacağız" dedi.

SANATI DESTEKLEMEKTEN VAZGEÇMEYECEĞİZ

Ardından Alsancak bölgesinde esnaf ziyaretlerine devam eden Mutlu, dükkanlara girerek işyeri sahipleri ve çalışanlarına hayırlı işler diledi. Vatandaşlarla da sohbet ederek destek isteyen Mutlu, daha sonra Konak Metro İstasyonu'nda kente kazandırılan Metin Altıok Anı Duvarı'nın açılış törenine katıldı. Şair Metin Altıok'un ölümünün 30. yılı kapsamında düzenlenen törende konuşan Mutlu, "Bu kadar anlamlı bir açılışta burada olduğum ve sevgili dostum Zeynep Altıok'a böyle bir günde eşlik etme şansı bulduğum için çok mutluyum. Büyük şair Metin Altıok'un dizelerinde anlattığı Hisarönü'nü, Konak'ı yeniden kentin gündemine ve belleğine getirmek için yola çıktık. Bugüne kadar İzmir'de, CHP'li belediyelerin elini hiç çekmediği kültür ve sanat hayatını desteklemekten vazgeçmeyeceğiz. Sizlerle birlikte Konak'ta çok güzel işler yapacağız" ifadelerini kullandı.

O GECE UYUMAYACAĞIZ

Ramazan ayı boyunca iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya gelen Mutlu, bu kez Kültür Mahallesi'nde düzenlenen yoğun katılımlı iftar programına katıldı. Muhtar Nilgün Güney'in eşliğinde masaları gezerek vatandaşlara selam veren Mutlu, Ramazan ayının mübarek olmasını diledi. Ardından Aziziye Mahallesi'ne geçen Mutlu, burada yüzlerce vatandaşın katılımıyla iftar yemeği yedi. Programda vatandaşlara seslenen Mutlu, "Bu mübarek Ramazan akşamında İzmir'in en güzel yeri Kadifekale'de sizinle olduğum için çok mutluyum. 31 Mart günü oy kullanmaya gidip, gönlünüzde hangi parti olursa olsun Konak'ta Nilüfer Çınarlı Mutlu'ya, Büyükşehir'de Cemil Tugay’a, belediye meclis üyeliğinde de CHP'ye oy istiyorum. Desteğiniz güçlü bir yerel yönetim ve başta Kadifekale olmak üzere herkes için çok daha fazla hizmet getirmemizi kolaylaştıracak. Pazar günü hepinizi sandıklara davet ediyorum. Biz o gece uyumayacağız, sandıkların başında olacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir İzmir ve Konak için çalışacağız" diye konuştu.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM

Saha temaslarını akşam saatlerinde de sürdüren Başkan Adayı Mutlu, Roman vatandaşların yoğun yaşadığı Güney Mahallesi'ni ziyaret etti. Mahalle girişinde meşaleler ve "Nilüfer Başkan" sloganlarıyla karşılanan Mutlu, "Seçime çok az kaldı, pazar günü sandıkları patlatıyoruz. Bütün oylar altı oka, CHP'ye. Sonra da hepimizin adil ve eşit bir ortamda yaşadığı mahalleler yaratacağız. Çok büyük bir ekonomik kriz var. Hiçbir komşumuzun ve çocuğun yatağa aç girmesini istemiyoruz. Mahallelerimize aşevleri, kreşler, spor alanları, semt merkezleri ve daha pek çok hizmet kazandıracağız. Çok temiz, pırıl pırıl bir Konak yaratacağız. Sandıklara sahip çıkalım" ifadelerini kullandı. Güney Mahalle Muhtarı Akın Öz'ün makamında ağırladığı Mutlu, temasları kapsamında ev ziyareti de gerçekleştirdi.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.