CHP KONAK ADAYI NİLÜFER ÇINARLI MUTLU, SEÇİM KAMPANYASINI BAŞLATTI…

CHP KONAK ADAYI NİLÜFER ÇINARLI MUTLU, SEÇİM KAMPANYASINI BAŞLATTI…

Seçim kampanyasının startını partisinin Konak İlçe Başkanlığı’nda veren CHP Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, 'Eşit yurttaşlık, adil kentler temelinde, omuz omuza, kol kola, yan yana bir 5 yılı birlikte getireceğiz' dedi.

31 Mart 2024 yerel seçimleri için geri sayım devam ederken, CHP’den Konak Belediye Başkan Adayı olan Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim kampanyasının startını partisinin Konak İlçe Başkanlığı’nda verdi. CHP Konak İlçe Başkanlığı binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında Mutlu, çok çalışmayı vaat ederek, daha güzel, yenilikçi ve güçlü bir Konak için birlikte hareket etme çağrısı yaptı.

Partililerin yoğun katılımı ve ilgisi ile karşılanan CHP Konak Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, açıklamasında "Size ne vaat ediyorum? Hep birlikte çok çalışmayı vadediyorum. Daha güzel, daha yenilikçi, daha güçlü bir Konak için hepimiz yan yana yürüyeceğiz. Hiç kimse bir adım bile arkada kalmayacak. Eşit yurttaşlık, adil kentler temelinde, omuz omuza, kol kola, yan yana bir 5 yılı birlikte getireceğiz” ifadelerini kullandı.

NİLÜFER ÇINARLI MUTLU: "MAHÇUP ETMEYECEĞİM"

CHP Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, konuşmasında, "Türkiye’nin Batı’ya açılan penceresinde İzmir'in kalbi Konak'ta hep birlikte tarih yazacağız. Çok büyük başarılara imza atacağız. Önce 31 Mart'ta seçimi bir kez daha alacağız. Daha sonra 5 yılda Türkiye'ye örnek bir belediyecilik nasıl olur, el ele göstereceğiz. Bu yolculuğa çıktığım ilk günden beri yanımda olan dostlarıma, aileme, eşime, oğluma, kardeşlerime, dostlarıma, yoldaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Biz cumhuriyetin yüzüncü yılında İzmir'i kadınlarla, gençlerle hep beraber başarıya taşıyacağız. Öncelikle beni bu çok onurlu göreve, layık gören Genel Başkanımız Özgür Özel'e Merkez Yönetim Kurulumuzun her birini tanımaktan çok gurur duyduğum kıymetli yöneticilerine, parti meclis üyelerimize, arkamdan desteğini hiç esirgemeyen ilçe yönetim kurulumuza, il yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Başaracağıma olan inançlarını ben de taşıyorum ve onları asla mahcup etmeyeceğim. Sizlerle birlikte mahçup etmeyeceğiz arkadaşlar" diye konuştu.

NİLÜFER ÇINARLI MUTLU: "ÇOK ÇALIŞMAYI VAAT EDİYORUM"

Nilüfer Çınarlı Mutlu, konuşmasında şunları söyledi: "Bana verilen bu görevi başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Cemil Tugay'ın önderliğinde hep birlikte önce seçimleri alacağız. Sonra bütün İzmir'de 30 ilçede CHP'nin bayrağını dalgalandıracağız. Buna çok inanıyorum. Son beş yılda Konak'ımıza çok büyük hizmetler eden meslektaşım, aile dostum, sevgili Abdülbatur başkanımıza da çok teşekkürler. Size ne vaat ediyorum? Hep birlikte çok çalışmayı vadediyorum. Daha güzel, daha yenilikçi, daha güçlü bir Konak için hepimiz yan yana yürüyeceğiz. Hiç kimse bir adım bile arkada kalmayacak. Eşit yurttaşlık, adil kentler temelinde, omuz omuza, kol kola, yan yana bir 5 yılı birlikte getireceğiz Konak'tan İzmir'e, Türkiye'ye selamlar, sevgiler gönderiyorum."

CHP KONAK İLÇE BAŞKANI İLGAZİ: "TARİH YAZACAĞIZ"

CHP Konak İlçe Başkanı Ozan Ali İlgazi ise konuşmasında, "2019'da başkanımızla beraber Konak'ta bir tarih yazmıştık. 2024'te de Nilüfer başkanımla o tarihi, o efsaneyi daha da geliştirerek yazacağız. Yerel seçimlerde daha da fazla meclis üyesiyle, daha da oy oranımızla seçimi tekrar kazanacağız. Yerel seçimlerde İzmir'de ve Konak'ta Türkiye'ye örnek olmak adına hep beraber yola çıktık. Nilüfer başkanımız öncülüğünde inşallah bayrağı zirveye dikeceğiz. Konak ilçe örgütüyle beraber el ele, kol kola, omuz omuza, hep beraber yürüyoruz arkadaşlar" ifadelerine yer verdi.NİLÜFER ÇINARLI MUTLU KİMDİR?


1968 yılında İzmir'in Tire ilçesinde doğan ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olan Nilüfer Çınarlı Mutlu, sadece mimarlık alanındaki bilgi ve deneyimiyle değil, aynı zamanda kent ve çevre mücadelesine olan katkılarıyla da bilinen bir isim. 2000-2019 yılları arasında Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi olarak görev alarak kent ve mimarlık konularındaki uzmanlığını pekiştiren Nilüfer Çınarlı Mutlu, Konak'ı modern, sürdürülebilir ve kültürel bir ilçe haline getirme hedefiyle CHP’den Konak Belediye Başkan adayı oldu...

Kategorideki diğer haberler