CUMHUR İTTİFAKI ÖDEMİŞ ADAYI HADİM’DEN ‘SÜTBİR KARTI’ TANITIMI

CUMHUR İTTİFAKI ÖDEMİŞ ADAYI HADİM’DEN ‘SÜTBİR KARTI’ TANITIMI

Süt Üreticileri Birliği’nin düzenlediği Sütbir Kartı’nın tanıtım ve dağıtım töreninde konuşan Cumhur ittifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, üreticilerin daha rekabetçi, kazançlı ve sürdürülebilir işletmeler olmalarını hedeflediklerini söyledi.

Cumhur ittifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, Süt Üreticileri Birliği’nin düzenlediği ‘Sütbir Kartı’nın tanıtım ve dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, ‘’Tarım ve hayvancılık sektörümüzün daha da güçlenmesini sağlamak, üreticilerimize destek olmak adına, Sütbir Kartı projesini hayata geçiyor.’’ dedi.

Cumhur İttifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, Ödemiş Süt Üreticileri Birliği Başkanı Halil Deveci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği bir etkinlikte, tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek amacıyla ‘Sütbir Kartı’nın tanıtımı ve dağıtımı yapıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİN SİMGESİDİR”

Burada konuşan Cumhur İttifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, ‘’Bugün burada, Türkiye'nin bereketli topraklarında, Ödemiş'imizde gerçekleştirdiğimiz önemli bir projenin tanıtımını ve dağıtımını gerçekleştirmek için bir araya geldik. Hep birlikte, tarım ve hayvancılık sektörümüzün daha da güçlenmesini sağlamak, üreticilerimize destek olmak adına, Sütbir Kartı projesini hayata geçiriliyor. Sütbir Kartı, sadece bir kart değil, aynı zamanda birlik ve beraberliğin simgesidir. Bu kart, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, Ödemiş Süt Üreticileri Birliği Başkanı Halil Deveci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, işbirliği içinde geliştirilmiş ve bugün itibariyle üreticilerimize sunulmuştur. Bu kart, anlaşmalı firmalarla yapılan güçlü işbirlikleri sayesinde üreticilerimize indirimli akaryakıt, yem, ham madde ve gıda avantajları sağlayacak. Üreticilerimizin daha rekabetçi olmalarını, daha kazançlı ve sürdürülebilir işletmeler olmalarını hedefliyor. Bu projenin hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm üreticilerimize bereketli ve bol kazançlı günler diliyorum. Projemizin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

Kategorideki diğer haberler