DESTİCİ'Yİ İZMİR'DE HAVALİMANINDA KARŞILADILAR...

DESTİCİ'Yİ İZMİR'DE HAVALİMANINDA KARŞILADILAR...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Aydın programı için havayoluyla geldiği İzmir'de havalimanında BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve Ak Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ile çok sayıda partili tarafından karşılandı.

Aydın'da düzenlenen bir dizi programa ve taziyeye katılmak için İzmir'e gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve Ak Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ile çok sayıda parti mensubu karşıladı.

CUMHUR İTTİFAKI İZMİR'DE BİR OLDU...

Önceki gün vefat eden BBP Eski Aydın İl Başkanı Abdülbaki Bozdemir'in ailesine ziyaret gerçekleştiren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ile birlikte BBP Denizli, Muğla, Uşak İl başkanları da eşlik etti.

DESTİCİ: BBP'NİN TARAFI BELLİ

BBP genel Başkanı Destici, Aydın’da düzenlenen programda ise Cumhur İttifakı birleşenlerini sahadaki beraberliğine dikkat çekerek seçimlerde taraflarının belli olduğunu, devletin varlığının, ülkenin bütünlüğünün, milletin birliğinin, istiklalinin ve istikbalinin yanında durduklarını söyledi.

Aydın’daki programlarının bitiminde İzmir'den tekrar Ankara'ya dönen BBP Genel Başkanı Destici, İzmir İl Başkanının ve teşkilatının tecrübesine işaret ederek 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde çizilecek yol haritası hakkında il yönetimiyle istişarede bulundu.

Kategorideki diğer haberler