Dünya’ya İhraç Ettiği Yöresel Ürünleri İzmirlilerin Beğenisine Sundu

Dünya’ya İhraç Ettiği Yöresel Ürünleri İzmirlilerin Beğenisine Sundu

Dünyaya ihraç ettiği yöresel ürünleri Türkiye pazarına sunan Ege Pazarı, 5. Şubesini Bostanlı da açtı

 

 

Aydın’da kısa sürede 4 mağazaya ulaşan Ege Pazarı Kurucusu Ahmet Uçankale İzmir Bostanlı’da gerçekleştirdiği yeni mağaza yatırımı ile İzmir'de ilk şubesini açtı.

DOĞAL YÖRESEL ÜRÜNLER DE ONLİNE

Karşıyaka’ya yakışan bir doğal ürünler mağazası olacaklarını belirten Ahmet Uçankale ürün ve hizmet kalitesi ile çok kısa sürede sevilen bir marka olmak istediklerini belirtti. Aynı zamanda kendi kurye sistemi ile evlere doğal ürün servisi de sağlayarak Karşıyaka’yı doğal lezzetlerle tanıştıracaklarını söyledi.

KÖYLÜDEN TÜKETİCİYE YÖRESEL ÜRÜNLER

Gıda sektöründe güvenilir ve lider firmalardan biri olmayı başaran Ege Pazarı, Türkiye ve Dünya’ya gerçekleştirdiği üretim ve değişmeyen kalitesiyle yöresel ürünlerde adından sıkça bahsedilir hale geldi. Sadece mevsiminde hazırlanan kuruyemiş, kuru meyve, ev salçası, köy tarhanası, erişte, nar ekşisi, zeytinyağı, kuru incir gibi yöresel köy ürünlerini direk köylüden tüketici ile buluşturan Ege Pazarı ayrıca special ürünleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Online sipariş yöntemi ile Türkiye’nin dört bir yanında mutfaklara giren Ege Pazarı %100 doğal ürünlerini 5. Şubesi olan Bostanlı mağazası ile doğrudan da İzmirlilerin beğenisine sunuyor.

 

Kategorideki diğer haberler