E-TAMAM SİGORTA ÇİĞLİ’DE HİZMETİNİZDE…

E-TAMAM SİGORTA ÇİĞLİ’DE HİZMETİNİZDE…

E-Tamam Sigorta'nın Çiğli ofisi, İzmir'in tanınmış iş ve siyaset insanlarının katıldığı görkemli bir törenle Yeni Mahalle’de hizmete açıldı...

İzmir’in metropol ve gelişmeye en açık ilçelerinden Çiğli’de E-Tamam Sigorta şubesi görkemli bir törenle hizmete açıldı. Çiğli ve İzmir’in iş dünyası ile siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği Çiğli İlçesi Yeni Mahalle’deki yeni ofisin açılışında; AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hikmet Kaya, Yerel seçimlerde Ak Parti Çiğli Belediye başkan adayı olan Murat Gökçekaya, siyasi parti ve STK temsilcileri, muhtarları hazır bulundu.

E-Tamam Sigorta Genel Müdürü Kübra Şeker ve eşi Ebu Bekir Şeker seçkin konuklarla birlikte görkemli bir açılışa imza atarken İzmir ve Çiğli’nin tanınmış iş insanlarından aynı zamanda yerel seçimlerde AK Parti Çiğli Belediye Başkan adayı Murat Gökçekaya, E-Tamam Sigorta’nın Çiğli Yeni Mahalle’deki yeni şubesinin açılışında onur konuğu olarak hazır bulundu.

Açılış töreni, Ege zeybeğinin en iyi ekibi tarafından gerçekleştirilen zeybek oyunları ve müziklerle renklendi. Misafirler, sıcak ve samimi bir ortamda sergilenen zeybek oyunları ve seslendirilen müziklerle eğlendi.

KÜBRA ŞEKER AÇILIŞTA KONUŞTU…

E Tamam Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Genel Müdürü Kübra Şeker, açılış konuşmasında şunları söyledi: “Çiğli ilçesinde her türlü sigorta işleminin çok kolayca yapıldığı işyerimizde, içeri giren her kişi artık bir müşteri değil, sigorta ailemizden biri olarak mutlu ve güven dolu hisler yaşayacak. Dileğimiz, bir sorun yaşanmaması ancak sigorta ürünleri ile ilgili olarak yaşayacağı her durumda yanına güçlü bir ortak olarak bizi göreceği bir yer olarak tasarladık. Artık iyi günde ve kötü günde bizleri hep yanlarında görecekler. Hep iyi günlerde olalım ümidiyle."

MURAT GÖKÇEKAYA BAŞARILAR DİLEDİ...

Murat Gökçekaya da açılışta yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Bütün dostları bir arada görmek güzel. Yerel seçimlerde destek veren Çiğli halkına öncelikle teşekkürlerimi iletmek isterim. Şimdi de ilçemizin güzel insanlarından Kübra ve Ebu Bekir dostlarımızın heyecanına ortak oluyoruz. Çıktıkları bu yolda onlara başarılar diliyorum, bol poliçeli ama kazasız günler dilerim.”

E-Tamam Sigorta'nın Çiğli'de açılışı yapılan hizmet ofisinin sıcak ve samimi ortamının müşterilerine güven dolu hizmetler vermeye hazır olduğunun vurgulandığı görkemli açılış programı sonunda misafirlere çeşitli ikram ve hediyeler de sunuldu.

Kategorideki diğer haberler