Ege Manşet'ten PTT İzmir Bölge Baş Müdürü Kaçmaz'a kutlama ziyareti

Ege Manşet'ten PTT İzmir Bölge Baş Müdürü Kaçmaz'a kutlama ziyareti

PTT'nin kuruluşunun 179'uncu yıl dönümü dolayısıyla Ege Manşet gazetesi olarak İzmir Bölge Baş Müdürü Kaçmaz'a kutlama ziyaretinde bulunduk

İzmir’de 15 yıldır basına hizmet veren Ege Manşet gazetesi olarak, 179. kuruluşu dolayısıyla PTT İzmir Başmüdürü Şerif Kaçmaz'ı makamında ziyaret ettik.

Makamında nazik ve samimi bir şekilde gazetemiz temsilcisi Mehmet Halit İlhancan'ı karşılayan Başmüdür Kaçmaz, sohbette  PTT kurumunun 43 bini aşkın çalışanı ile vatandaşlara hizmet verdiğini belirterek, PTT'nin bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına hızla devam ettiğini kaydetti. 

PTT İzmir Başmüdürü Şerif Kaçmaz," Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün baş döndürücü hızına yetişmek için tecrübesini yenilikçi vizyonuyla birleştiren PTT, zamanın koşullarına uyum sağlamak için, güçlü geleneğinden beslenerek çalışmalarını sürdürüyor. PTT 'Güçlü Türkiye'nin Yenilenen PTT'si' sloganıyla 2023 hedeflerine ulaşmak için sağlam adımlar atmaya ve basının yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz " dedi.

Ege Manşet Gazetesi temsilcisi Mehmet Halit İlhancan'da yaptığı konuşmada; 179. kuruluş yıldönümünü kutlayarak hayırlı olmasını diledi. İlhancan,  PTT İzmir Başmüdürü Şerif Kaçmaz nazik kabulünden dolayı teşekkür etti.

 

Kategorideki diğer haberler