Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneğinden Başkan Engin’e ziyaret

Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneğinden Başkan Engin’e ziyaret

Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Muzaffer  Acar ve yönetim kurulu üyeleri Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’I ziyaret etti

 

Elazığ’ın örf ve adetlerini derneğiniz İzmir’de de yaşatıyor diyen Belediye Başkanı Ali Engin, İzmir’de yaşayan Elazığlı kardeşlerimiz gelip gidemeseler bile Elazığ ile  bir gönül bağları var. Gönül birlikteliği ile hemşerilerimizle birlikte bu kültürü yaşıyor ve yaşatıyorsunuz. Sizler bunu en güzel şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Sizlere dernek faliyetlerinizde elimizden gelen desteği vermeye her zaman hazırız. Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Muzaffer  Acar ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum dedi.

 

Elazığ kültürünü çok uzaklarda olsakta elimizden geldiğince yaşatıyoruz diyen Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Muzaffer  Acar, ‘İzmir’in 71 yıllık en eski derneklerinden biri olmamız nedeniyle attığımız her adımın önce ülkemize sonra ise memleketimiz olan Elazığ’ı her yönü ile yaşatmaya çalışıyoruz. İzmir’de hemşerilerimiz ve yönetim kurulumuz ile gerçekleştirmek için büyük gayret gösterdiklerini söyledi.

 

Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Muzaffer  Acar, “Seçim döneminde bizleri dernekte ziyaret etmiştiniz bundan son derece memnuniyet duymuştuk. Bizler de sizi bu göreve seçilmeniz dolayısıyla ziyaret ederek tebrik etmek istedik. Bizi içtenlikle kabul ettiğiniz için ve bize verdiğiniz destek içinde ayrıca size ve ekibinize çok teşekkür ediyor, yeni görevinizin hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diliyoruz” diye konuştu.

 

Toplantı sonrasında Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Muzaffer  Acar ve yönetim kurulu üyelerinin Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

 

 

 

Kategorideki diğer haberler