Erdoğan ve Bahçeli'den İzmir'de ortak miting! 

Erdoğan ve Bahçeli'den İzmir'de ortak miting! 

Cumhur ittifakının liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, birlikte ilk kez İzmir’den vatandaşlara seslenecek

Cumhur ittifakının liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, birlikte ilk kez İzmir’de Gündoğdu Meydanı’na düzenlenecek miting için Yeni kapıda kurulan dev sahnenin benzeri kurulacak.

 

AK Parti ve MHP İzmir Teşkilatları pazar günü Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilecek mitinge hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ilk kez birlikte sesleneceği miting için parti teşkilatları telekkuza geçti.

GÜNDOĞDU MEYDANINDA DÜZENLENECEK

Saat 13.30’da başlayacak miting için Gündoğdu Meydanı’na Yeni Kapı Ruhunu hatırlatması için orada kurulan sahnenin aynısı kurulacak. Mitinge izlemeye gelenlere sadece Türk Bayrağı dağıtılacak. Pazar günü hava sıcaklığının yeksek olması nedeniyle vatandaşlara ücretsiz su verilecek.

KORDON LİDERLERİN FOTOĞRAFLARIYLA DONATILACAK
Gündoğdu’nun Meydanı’na kurulacak sahnenin her iki tarafında dev ekranlar yerleştirilecek. Meydana bakan binalara Erdoğan ve Bahçeli’nin fotoğraflarının yanı sıra Cumhur ittifakı ile ilgili mesajlar yazılacak. 

DENİZ DE MİTİNG
Aynı gün Körfez de miting alanına dönüşecek. Güzelbahçe, Karşıyaka, Foça, Urla gibi ilçelerden kalkacak tekneler körfezden liderleri selamlayacak. Teknelerde de Cumhur ittifakı ile ilgili pankartlar yer alacak.

İLÇELERDEN ARAÇLAR KALDIRILACAK

AK Parti ve MHP teşkilatları, partililerin ve vatandaşların miting alanına rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ilçelerden araçlar kaldırılacak. Böylece vatandaşlar kolay bir şekilde alana ulaşabilecek. 

EN YÜKSEK KATILIMLI MİTİNG OLACAK

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “İzmir tarihinin en kalabalık mitingi gerçekleştireceğiz. Cumhur ittifakı olarak liderler ilk kez birlikte İzmir’den mesaj verecek. Onun için bu miting gerçekten çok önemli” dedi.AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ise, katılımın en yüksek olduğu mitingi gerçekleştireceklerini bununla ilgili detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağını söyledi.

 

Kategorideki diğer haberler