FORS AVM 9. ŞUBESİNİ MİLAS’TA AÇTI

FORS AVM 9. ŞUBESİNİ MİLAS’TA AÇTI

İzmir’de alışverişin lider kuruluşu FORS AVM 9. Şubesini Milas’ta açtı

 

Kurulduğu günden beri hızla büyüyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen ve kredi kartsız elden taksitli alışverişte liderliği hedefleyen FORS AVM 9. Şubesini Muğla’nın Milas ilçesinde açtı.

 

Açılışa katılan Milas  Belediye Başkanı Muhammed Tokat açılış konuşması yaptı. Tokat Konuşmasında; “ Özen ve itina ile hazırlanmış mağazamızın açılış töreninde bir araya geldik. İlçemize değer katan mağazamızın açılmasında başta yönetim kuruluna, çalışanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. En iyi marka, en iyi hizmet anlayışının olması bizleri ve Milas halkını gururlandırmıştır. Bunların karşılığını vatandaşlarımız eminim ki sizlere verecektir. Açılışımızın hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Açılış duasının yapılmasının ardından açılış kurdelesi kesildi.

 

Ege Manşet Gazetesine konuşan FORS AVM Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sarıçelik, 1998 yılında İzmir’de Bakkal dükkanı işletmemizle başladığımız ticaret hayatına, 2005 yılında Dayanıklı Tüketim Sektörü ile devam ediyoruz. Başarı odaklı çalışarak ülkemize ve halkımıza faydalı olmaya çalışıyoruz. Açılışımızı yaptığımız Milas mağazamızda 30 personelimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Daha yolun başındayız. Firmamız saygınlık ve gücü temsil ediyor. Bizim için en önemli olan hizmette kalitedir. Mağazamız ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

 

3 MUTLULUK BİZİM PRENSİBİMİZDİR

 

FORS AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Sarıçelik, “ Milas halkına doğru hizmette bulunmak için şubemizi burada açtık. En kaliteli, uygun fiatlar ile 9. Şubemizi Milas ilçemizde açıyoruz. Hedefimiz önümüzdeki aylarda Nazilli ve Söke mağazalarımızı açtıktan sonra Ülkemizin bir çok yerinde şubeler açarak Türkiye’ye yayılmak olacaktır.  3 mutlu olarak; Mutlu müşteri, mutlu personel, mutlu patron üçgenini prensip edindik. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” diyerek sözlerini tamamladı.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ÖNCELİĞİMİZ

 

Açılışta konuşan FORS AVM Satın Alma Müdürü Ferhat Ercan, “ En uygun fiat ve hizmet vermek amacıyla her şubemizde olduğu gibi Milas ilçemizde de en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Firmamız FORS AVM’nin birinci önceliği, % 100 müşteri memnuniyetidir.  En kaliteli ürünleri seçerek halkımıza uygun fiat ve ödeme seçenekleriyle sunma gayretimiz devam edecektir” dedi.

 

Muğla'nın  Milas ilçesinde açılışı yapılan FORS AVM Mağazasında Elektronik, Beyaz eşya, Cep telefonları, motorsiklet, Bisiklet,   Züccaciye, Küçük ev aletleri, Ev tekstili, Ayakkabı, mobilya, halı ve buna benzer ihtiyaç ürünlerinin satışı ve hizmeti yapılacak.

 

Muhteşem geçen açılışa Belediye Başkanı Muhammed Tokat, Ticaret Odası (MİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, FORS AVM Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sarıçelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Sarıçelik, FORS AVM Satın Alma Müdürü Ferhat Ercan'ın yanı sıra Milas halkı ve davetliler katıldı.

 

 

 

Kategorideki diğer haberler