FORS AVM Mağazalar  Müdürü  Ferhat Ercan ile Gizem Alcan dünya evine girdi

FORS AVM Mağazalar Müdürü  Ferhat Ercan ile Gizem Alcan dünya evine girdi

İzmir’de uzun süredir hizmet veren FORS AVM Mağazalar Müdürü Ferhat Ercan ile Gizem Alcan, İzmir’de düzenlenen düğünle dünya evine girdi

 

FORS AVM Müdürü dünya evine girdi

 

FORS AVM Mağazalar Müdürü Ferhat Ercan ile Gizem Alcan, İzmir’de düzenlenen düğünle hayatlarını birleştirdi.

 

 

Genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, Gaziemir, Bizim Bahçe Kır düğün salonunda gerçekleşen, düğüne kalabalık bir davetli grubu katıldı.

 

Düğün boyunca davetliler gönüllerince eğlendi.

 

Düğün sahipleri Gülseren ve Latif ile Fethiye ve Ahmet Ercan çiftinin salon girişinde davetlileri karşılaması ile başlayan düğün, kına yakma ve takı töreninden sonra misafirler halaylar ve oyunlar eşliğinde muhteşem bir gece yaşadılar.

 

Genç çiftin yoğun bir katılımla Bizim Bahçe Kır düğün salonunda yapılan düğünde misafirlere seslenen Ferhat ve Gizem çifti; “ Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan son derece mutluyuz. Bu mutlutlu günümüzde bizleri yanlız bırakmayan değerli dostlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Müzikli eğlencelerle başlayan düğün töreni, pasta kesilmesi ve çeşitli oyunlarla sona erdi. Genç çifte Ege Manşet Gazetesi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kategorideki diğer haberler

Ergun Dur

Ergun Dur

9 EYLÜL..EGE NİN İNCİSİ..İZMİR İN KURTULUŞU..

Namaz Vakitleri