GAİA PROJECT ‘BACK TO CİTY’ İLE İZMİR’İ SALLADI!..

GAİA PROJECT ‘BACK TO CİTY’ İLE İZMİR’İ SALLADI!..

Dünyaca ünlü elektronik müzik festivallerinde boy gösteren DJ'leri T78, A*S*Y*S* ile birlikte Damla Tek’ in ortamı ısıtan warmup’u ile başladı ve Muratishic’in after performansıyla sona erdi.

Gaia Project historical crusies serisinin ardından back to city serisi ile geri döndü. Vizyonel bir yaklaşım ile gençleri elektronik müzik ile buluşturan Gaia Project "şehre dönüş" adını verdikleri yeni serisi ile yine İzmir’i salladı. İzmir’de İstinyeArt 100% Performans Arena'da gerçekleşen etkinliğe yüzlerce kişi katıldı.

Dünyaca ünlü elektronik müzik festivallerinde boy gösteren DJ'leri T78, A*S*Y*S* ile birlikte Damla Tek’in ortamı ısıtan warmup’u ile başladı ve Muratishic’in after performansıyla sona erdi.

Gaia Project’in Kurucusu Hakan Göktaşlı, “Dünyaca ünlü iki DJ ile çalıştık. Bunun yanı sıra keyifli bir etkinlikti. Böyle güzel bir yeri tekrardan İzmir’e kazandırdık. Bu sahnede techno etkinlik tarafında çok fazla etkinlik yapmamıştı. Biz de bu şekilde etkinliği gerçekleştirmiş olmaktan çok mutluyuz. Diğer erkinlik guruplarına da vesile olacağımızı düşünüyoruz. Müthiş bir etkinlik şovu vardı, her şey çok güzeldi’’ dedi.

Kategorideki diğer haberler