GAZETECİ YILMAZ DURMAZ’A KARŞIYAKA’YA HİZMET ÖDÜLÜ VERİLDİ...

GAZETECİ YILMAZ DURMAZ’A KARŞIYAKA’YA HİZMET ÖDÜLÜ VERİLDİ...

Gazeteci Yılmaz Durmaz, Karşıyaka ilçesine katkılarından dolayı Küçük Avcı Kuru Kahvecilik Ltd. Şti. firması sahibi Osman Avcı tarafından Iphone 15 pro ile ödüllendirdi...

Yıllardır Karşıyaka’ya, Karşıyakalıya, amacına uygun çalışan STK’lere karşılıksız ve beklentisiz hizmet eden gazeteci Yılmaz Durmaz, Küçük Avci Kuru Kahvecilik Ltd. Şti. firması sahibi Osman Avcı tarafından "Iphone 15 Pro" ile ödüllendirdi.

Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, İlçe Müftüsü İsa Gürler ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu’nun huzurunda ödülü veren Osman Avcı, "Yılmaz Hoca yıllardır karşılıksız ve beklentisiz herkese koşuyor. Rahatsızlığına rağmen ağır fotoğraf makinası çantasından kurtarmak, daha güzel fotoğraflar çekebilmesi için ona bir jest yapmak istedim. Karşıyakalıların, amacına uygun çalışan STK lerin adına bu ödülü kendisine vermekten mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Yılmaz Durmaz da bu anın kendisini oldukça duygulandırdığını belirterek “Bu anı yaşatan Sayın Kaymakamımıza, Müftümüze, Milli Eğitim Müdürümüze ve telefonu hediye eden Osman abime sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum. Karşılıksız ve beklentisiz Karşıyaka’ya, Karşıyakalıya hizmete devam…” dedi.

Kategorideki diğer haberler