Halde terör estirenin işini bitiririz

Halde terör estirenin işini bitiririz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da sandık başkanları buluşmasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sebze fiyatlarındaki artışla ilgili olarak Erdoğan, "Tanzim satışlarda illere giriyoruz yarından itibaren kuruluyor. Buralarda adeta maliyetine vatandaşl

Başkan Erdoğan İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda konuştu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

SANDIKLARDA EN UFAK BİR SU SIZMASINA YOL VERMEYİZ
Sandıklardan en ufak bir su sızmasına, kaçağa yol vermeyeceğiz. Ortalama bir sandıkta 300-350 seçmen var. Bunları paylaşacağız. İstanbul'u 1 Nisan'dan itibaren daha da geliştirerek bu yola devam edeceğiz. Bugün saat 12'de AKM'nin yeni binasının temelini attık. 20 ay sonra AKM yeni hali ile bitmiş olacak. Muhteşem bir opera binası yapıyoruz.

"HATIRLIYORSUNUZ ÖNÜMÜZÜ ÇOK KESMEK İSTEDİLER..."
Taksim meydanı gerçek manada meydana dönüşecek. Bir diğer taraftan Taksim Camii de yapılıyor. Hatırlıyorsunuz önümüzü çok kesmek istediler, geziciler türedi, sanatçılar türedi.

"CHP; ÇÖP, ÇAMUR VE ÇUKURDUR..."
Artık Taksim'de meydan tamamen yürüyüş alanı haline gelecek. Sultanahmet meydanı da trafikten arındırılacak. CHP; çöp, çamur ve çukurdur. Bugün övündüğümüz Bağcılar, Güngören varsa bu AK Parti belediyeciliğidir.

"HALDE TERÖR ESTİRENİN İŞİNİ BİTİRİRİZ"
Domates, patates, patlıcan diyorlar, bunların hepsi yutturmaca. Bir çete öyle türedi. Biz de tanzim satış yerleri açıyoruz. Halde terör estirenlerin işini biz en kısa zamanda bitiririz. Yarından itibaren bütün buralar kuruluyor. Buralarda maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız. Ticaret Bakanlığı'ndan müfettişler hale gitmişler, bu müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Kovana çomak sokulduğu için... Kendini devletten güçlü zanneden varsa, devlet nasıl teröristlere Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te mağaralarda işini bitirdiyse, halde terör estirenlerin işini bitiririz. El ele vereceğiz bu sömürüyü bitireceğiz.

Kategorideki diğer haberler