HAMZA DAĞ'DAN KEMALPAŞA'DA RENKLİ GÖRÜNTÜLER...

HAMZA DAĞ'DAN KEMALPAŞA'DA RENKLİ GÖRÜNTÜLER...

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Kemalpaşa ilçesindeki kapalı pazar yeri ziyaretinde balıkçı tezgahının başına geçti. Renkli görüntülerin oluştuğu anlarda Dağ müşterilerin balıklarını poşetleyip, tarttı...

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Kemalpaşa’daydı. Dağ ilçede ilk olarak, geçtiğimiz hafta açılışını gerçekleştirdiği seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. Daha sonra ilçenin işlek caddelerinde esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Dağ, onların taleplerini dinledi. Daha sonra kapalı pazar yerini dolaşan Dağ, esnafa hayırlı bol kazançlar diledi. Vatandaşların taleplerini de not alan Dağ, çocuklarla da fotoğraf çektirdi.

HAMZA DAĞ, BALIK TEZGAHININ BAŞINA GEÇTİ...

Hamza Dağ ve Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, pazar yerindeki bir balık esnafında tezgah başına geçti. Renkli görüntülere sahne olan anlarda Hamza Dağ ve Galip Atar, müşterilere balık tarttı.

İlçenin Ziraat Odası Başkanlığı’nı da ziyaret eden Dağ ve beraberindekiler, Erzurum Oltulular Derneğine geçti. Burada Erzurumlular ile bir araya gelen Dağ, konuşmasında, en çılgın projesinin, “Gönüllere girmek” olduğunu söyleyip, İzmir için “Şehrül-Emin” vurgusu yaptı.

Bu ziyaretlerde Hamza Dağ’a AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Metin Yaşar da eşlik etti.

HAMZA DAĞ’DAN KREŞ MÜJDESİ...

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Kemalpaşa ilçesinde katıldığı bir programda kreş müjdesi verdi.

Hamza Dağ, seçim çalışmalarına Kemalpaşa’da devam ediyor. Bu çerçevede bugün Erzurum Oltulular Derneği’ni ziyaret eden Dağ’a, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Metin Yaşar eşlik etti.

“KREŞ BÜYÜK İHTİYAÇ, KREŞLER AÇACAĞIZ”

Kreşlerin çok büyük bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Dağ, “Her mahalleye belki yetişmez ama 3-4 mahallede bir kreşler açacağız. Mahallelere İzMarketler yapacağız. Bu marketler ücretli olmayacak. İzmirim Kart’ı bu marketlerde kullanılabilir hale getireceğiz. O kartlara yüklediğimiz yardımlarla gidip o marketten istediği alışverişi yapacak.” ifadelerini kullandı.

“İZMİR’DE BİR TANE KÜTÜPHANE YOK”

Tüm Türkiye’yi gezdiğini belirten Dağ, İzmir için çok üzüldüğü, “Niye yok” dediği konulardan birinin kütüphane olduğunu vurguladı. Dağ, “Fatih Belediyesi’nin yaptığı 20’ye yakın kütüphane var. Gençler sırada bekliyor, insanın oturup sabahtan akşama kadar sadece kitap okuyası geliyor. Ancak İzmir’de bir tane yok. Bizi kültürsüz görürler, bizi sıradan görürler ama en güzel kütüphaneler AK Parti belediyelerin olduğu yerdeki kütüphanelerdir. Ancak bir kez daha söylüyorum İzmir’de bir tane kütüphane yok.”

Hamza Dağ, konuşmasının sonunda en çılgın projesinin ise “Gönüllere girmek” olduğunu söyledi.

Kategorideki diğer haberler