HAMZA DAĞ, EBSO'YU ZİYARET ETTİ...

HAMZA DAĞ, EBSO'YU ZİYARET ETTİ...

Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar’ı ziyaret eden AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, trafik, sosyal konut, teknokent kimliği, İzmir'in sanayi ve ticaret yapısı, sağlık ve enerji konularında projelerini aktardı.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’ı makamında ziyaret etti. AK Partili Hamza Dağ, görüşmede trafik, sosyal konut, teknokent kimliği, İzmir'in sanayi ve ticaret yapısı, sağlık ve enerji konularında projelerini aktardı.

Kent konuları hakkında görüşlerini açıklayan Başkan Yorgancılar, “Kentimizin zengin sanayi yapısı ve üretim çeşitliliğinin yanında geniş yatırım arazilerine ve OSB genişleme alanlarına ihtiyaç duyuyoruz. Cari açık vermeyen kentimizin ihracat potansiyelini arttıracak imkana sahibiz. Deniz kenti İzmir'de körfez geçişinin uygun projeyle sağlanması, kent planlamasındaki ihtiyaçların ciddi bir dönüşümle ve hızla yapılması gerekiyor. İlimizin öncelikli ihtiyaçlarının tespiti çözümü ve sosyal belediyeciliğin yayılarak güçlenmesi düşüncesini benimsiyoruz” diye konuştu.

Kategorideki diğer haberler