HAMZA DAĞ OYUNU KULLANDI

HAMZA DAĞ OYUNU KULLANDI

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Bayraklı ilçesi Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlkokulu’nda oyunu kullandı.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ ailesi ile birlikte Bayraklı ilçesi Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlkokulu’nda oyunu kullandı.

Hamza Dağ, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Çok güzel bir kampanya dönemi geçirdik. İzmir’de heyecanlı, keyifli saygıyı aşağıya indirmeyen saygılı, birbirine karşı yıkıcı olmayan yapıcı bir şekilde bir kampanya dönemi geçirdik. Ben ilk günden söz vermiştim. Sadece projelerimizi konuşacağız demiştik. 70 günü bu şekilde geçirdik. Bugün de demokrasi sınavının en güzelini yaşıyoruz. İnşallah huzurlu bir seçim günü geçiririz. Bu akşam çıkacak olan sonuçta ben inanıyorum ki 4 buçuk milyon İzmirli hemşerimiz kazanacak. Hiç kimse kaybetmeyecek, herkesin kazandığı bir dönem olacak. Yarından itibaren de 30 ilçemiz, büyükşehrimiz ve muhataralımızla birlikte çok güzel bir hizmet dönemi başlayacak. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden…" ifadelerini kullandı.

Dağ, seçim sonuçlarını takibiyle ilgili olarak ta, 17.00 gibi il başkanlığına geçecerek seçimi oradan takip edeceğini de açıkladı.

Kategorideki diğer haberler