Handenur Gezgin ile Gökhan Büyük muhteşem bir törenle dünyaevine girdi

Handenur Gezgin ile Gökhan Büyük muhteşem bir törenle dünyaevine girdi

İzmir’de  gerçekleşen düğüne çiftin yakınları ve dostları katıldı

Handenur ile Gökhan muhteşem bir düğünle evlendi

Geçtiğimiz aylarda nişanlanan nişanlanan Handenur ve Gökhan çifti 13 Eylül akşamı Beyaz Orkide Düğün Salonunda çiftin  yakınlarının davetli olduğu romantik bir düğün ile dünyaevine girdi.

Nisan ayından bu yana düğün için hazırlık yapan, Handenur ‘un Annesi Nihal Gezgin  duygularını şu sözlerle ifade etti: “Düğünümüze katılan yağmur çamur demeden bizleri yanlız bırakmayan coşkuyla , mutluluklar , katan Akrabalarımıza, Dost,ve Arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dünyalar güzeli canım kızım o gülen Maviş gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok, çok mutlu olmaktan olsun. O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel günlerin olsun biricik kızım” dedi

Kızım Handenuruma ve Oğlum Gökhan'ıma bir ömür boyu mutluluklar diliyorum diyen Gezgin “ Sevginize sevgi ,muhabettinize tatlı muhabbetler, Aşkınıza daima sevgi katın bir ömür boyu aşkınız ,saygınız eksilmesin sizi çok çok seviyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Handenur ve Gökhan çifti ise yaptıkları açıklamada, “ Bizleri bu mutlu günümüzde yanlız bırakmayan, dost ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah her günümüz bugünkü gibi olur. Muhteşem bir düğünümüz oldu. Bu güzel birlikteliğimizi bir ömür boyu sürmesini için birbirimize olan sevgimiz en büyük gücümüz olacacağını” söyledi.

Prenses düğününü aratmayan gece sonunda evlenen çift balayını geçirmek üzere salondan ayrıldı.

 

Ege Manşet Gazetesi olarak evlenen çiftlere bizlerde bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Kategorideki diğer haberler

Ergün DUR

Ergün DUR

VATAN ŞAIRI.. GARİP ÖLDÜ.. O' NU AN(LA)MAK..

Namaz Vakitleri