CUMHUR İTTİFAKI ADAYI HASAN AŞIK’A ÜLKÜDAŞLARINDAN TAM DESTEK!..

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI HASAN AŞIK’A ÜLKÜDAŞLARINDAN TAM DESTEK!..

Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Meclis Üyesi adayı Hasan Aşık düzenlediği dostluk iftarına ilgi büyük oldu. İftar sonrası Hasan Aşık’ın etrafını saran Ülkücü gençler, koro halinde Ülkücü Yemini yaparak destek verdi.

Cumhur İttifakı’ndan AK Parti'nin listesinde seçime giren MHP'li Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Kontenjan 2. Sıra Adayı Hasan Aşık, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne 2 gün kala MHP Karabağlar İlçe Teşkilat mensuplarını, Ülkü Ocakları Karabağlar Şubesi yönetimini ve hemşehrilerini dostluk iftarında ağırladı.

Ege Bölgesi Erzurum Dernekleri Birliği Federasyon kurucu başkanı Muzaffer Okumuş ve Ülkü Ocakları Karabağlar Şube Başkanı Ömer Çoruh da yoğun ilgi gören iftar programına katılarak Hasan Aşık’a seçilmesi için destek verdi.

Çok sayıda Ülküdaş ve seçkin davetlinin katılımıyla samimi bir ortamda Akevler Konyalı Etli Ekmek Salonu’nda gerçekleşen iftar öncesi Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Adayı Hasan Aşık, eşi Aslı Aşık ile birlikte davetlileri giriş kapısı önünde tek tek karşıladı.

Akşam ezanı duası sonrasında su ve hurma ile oruçların açılmasıyla başlayan iftar yemeğin ardından yemek duası sonrasında konuşmalara geçildi. İftar yemeğinin ardından söz alan Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Meclis Üyesi adayı Hasan Aşık, konuşmasında, “Kıymetli hemşehirlerim, dava ve yol arkadaşlarım” şeklinde hitap ettiği davetlilere öncelikle katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra “Suyun olduğu yerde teyemmüm olmazmış. Kıymetli büyüklerimin huzurunda sizlere sadece teşekkür ediyorum. Katkılarından ve verdikleri desteklerinden dolayı sizleri huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’le cep telefonundan görüntülü olarak bağlantı kuran Hasan Aşık, “Karabağlar’dan ülkücü kardeşlerimiz burada başkanım” diyerek sözü İl Başkanı Şahin’e bıraktı. MHP İl Başkanı Veysel Şahin’in selam ve başarı dileklerini ifade ettiği konuşması coşkuyla alkışlandı. Hasan Aşık’ın “İl Başkanımın hepinize selamları var arkadaşlar. Ne mutlu Türk’üm diyene” sözlerinin ardından Mustafa Yıldızdoğan’ın muhteşem sesiyle hoparlörden yankılanan “Irmağının Akışına Ölürüm Türkiyem” şarkısıyla salondaki coşku doruğa çıktı.

İftar programında hazır bulunan Ege Bölgesi Erzurum Dernekleri Birliği Federasyon kurucu başkanı Muzaffer Okumuş ve Ülkü Ocakları Karabağlar Şube Başkanı Ömer Çoruh söz alarak Hasan Aşık’a ve Cumhur İttifakı’na desteklerini ifade ettiler.

İftar programı bitiminde Hasan Aşık ve eşi Aslı Aşık günün anısına “diş kirası” olarak nitelendirdikleri hediyelerini kapıda uğurlarken misafirlerine takdim etti. Konuklar çıkıştaki pano önünde hediyelerini aldıktan sonra Hasan Aşık ve eşi Aslı Aşık'la fotoğraf çektirdiler.

Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Meclis Üyesi adayı Hasan Aşık’ın etrafında kenetlenen Ülkücü gençler koro halinde yüksek sesle Ülkücü Yemini edip alkış temposu tutarak 31 Mart Seçimleri için desteklerini sunmalarının ardından iftar programı sona erdi.

 

Kategorideki diğer haberler