'İnşaat Sektörü Buluşmaları' başlıyor...

'İnşaat Sektörü Buluşmaları' başlıyor...

Workindo’nun düzenlediği "İnşaat Sektörü Buluşmaları" adlı etkinlik dizisi başlıyor. 17 Şubat 2022 Perşembe günü online düzenlenecek "Metaverse İnşaat ve Yapı Sektörünü Nasıl Etkileyecek?" adlı buluşmaya katılım "ücretsiz" olacak...

İnşaat sektörünün herhangi bir alanında aktif olan şirketlere ve bireylere ihtiyaç duydukları tüm süreçlerde hizmet sunan iş ve kariyer platformu Workindo’nun düzenlediği "İnşaat Sektörü Buluşmaları" adlı etkinlik dizisi başlıyor.

Sensörlerin, robotların, dijital tedarik platformlarının, akıllı inşaat malzemelerinin ve yapay zekanın kullanıldığı yeni bir çağa girerken sektörün merak ettiği tüm sorulara cevap verecek buluşmalar, alanında uzman isimleri konuk edecek. Etkinlik dizisinin "Metaverse İnşaat ve Yapı Sektörünü Nasıl Etkileyecek?" başlıklı ilk buluşmasında, internetten sonra en önemli buluş ve geleceğin dijital dünyası olarak nitelendirilen Metaverse evreni hakkında sektörün merak ettiği tüm sorulara yanıt sunulacak.

İnşaat sektörü problemlerine ve ihtiyaç alanlarına teknolojiyi kullanarak çözümler sunan Workindo'nun düzenlediği buluşmanın moderatörlüğünü Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör yapacak. Teknoloji Gazetecisi ve Köşe Yazarı Fatih Sarı ve Aydemirler Proje İş Geliştirme ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Rahmi Aydemir ise online düzenlenecek etkinlikte, internetten sonra dijital dünyanın en önemli buluşu olarak nitelendirilen metaverse evreniyle ilgili sektörü bilgilendirecek ve izleyicilerden gelecek soruları yanıtlayacak.

17 Şubat 2022 Perşembe günü online düzenlenecek "Metaverse İnşaat ve Yapı Sektörünü Nasıl Etkileyecek?" adlı buluşmaya katılım "ücretsiz" olacak. Etkinliği ücretsiz izlemek isteyen herkes https://bit.ly/3GsKncN linkini tıklayarak kayıt yaptırabilecek.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.