İYİ PARTİ’YE KESKİN ADAY

İYİ PARTİ’YE KESKİN ADAY

İzmir ’de yıllardır aktif siyaset yapan İYİ Parti Balçova Belediyesi Meclis Üyesi Öztürk Keskin; “Adaletse herkese adalet, eşitlikse herkese eşitlik” sözleri ile il başkanlığına talip olduğunu dile getirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısında, tüm ülke genelinde kongre kararı almasının ardından İYİ Parti İzmir’de hareketlilik başladı. Genel Merkezin aldığı karar üzerine İl Başkanlığı seçimlerinin 24 Aralık- 29 Ocak tarihleri arasında yapılması bekleniyor. 

İzmir ’de yıllardır aktif siyaset yapan, hayırsever iş insanı, İYİ Parti Balçova Belediyesi Meclis Üyesi Öztürk Keskin; “Adaletse herkese adalet, eşitlikse herkese eşitlik” sözleri ile il başkanlığına talip olduğunu dile getirdi.

Keskin yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ülkemiz için verdiği emekleri hep birlikte görmekteyiz. İzmirli evlatları olarak gösterdiği istikamette bayrağı daha yükseklere taşımaya ilçe başkanlarımızla talibiz. Bizler de bu konuda elimizi taşın altına koymaya devam ediyoruz. Önümüzdeki süreçte daha yaşanılabilir bir Türkiye için hepimize düşen sorumluluklar var. Yolsuzluk yapanların karşılarında dimdik durmamız gerekiyor. Küçük hesaplar peşinde koşanlar İzmir’den ülkenin kaderi için boyunlarını uzatanları elbette anlayamazlar. Partimizin oyunu İzmir’de daha yükseklere çıkarmak, ilçe başkanlarıyla uyum içinde çalışmak, parti üyelerimize gereken değeri vermek ve önümüzdeki seçimlerde İYİ Parti farkını göstermek amacıyla bu yola çalışma arkadaşlarımızla çıkıyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız bir toplantı ile adaylığımızı, projelerimizi, hedeflerimizi tek tek açıklayacağız” dedi.

ÖZTÜRK KESKİN KİMDİR?

1975 doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. Lise eğitimini Balçova’da tamamlamıştır. İnşaat sektöründe iş hayatına devam etmektedir. 2004-2009 yılları arasında MHP Balçova ilçe teşkilatında ve MHP İzmir İl başkanlığı yönetiminde bulunmuştur. İYİ Parti’nin kurulum aşamasında tüm Türkiye genelinde çalışmalara katılmış, İzmir’de İYİ Partinin kurucu il başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 2019 seçimlerinde İYİ Parti’den Balçova Belediyesi Meclis Üyesi olmuş aktif olarak görevine devam etmektedir.

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.